Super Neymaras: įvarčiai, rezultatyvūs perdavimai ir triuškinama pergalė

Brangiausias visų laikų futbolininkas Neymaras tęsia puikų pasirodymą Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipoje.

Neymaras debiutavo itin galingai.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Aug 21, 2017, 12:23 AM, atnaujinta Aug 21, 2017, 3:53 PM

Jo vedama Prancūzijos ekipa nušlavė nuo žemės paviršiaus „Toulouse“ klubą 6:2 (2:1).

Neymaras jau nuo pirmųjų rungtynių minučių rodė dideles pastangas ir mėgino pasižymėti. Tačiau jis tai padaryti užtruko, o jį aplenkė ir svečių ekipos futbolininkas, kai 18-ą minutę Maxas-Alainas Gradelis išvedė savo ekipą į priekį.

Tačiau Neymaras jau 31-ą minutę rado atsakymą ir išlyino rezultatą. O dar po 4 minučių po Neymaro perdavimo įvartį įmušė ir Adrienas Rabiotas.

Situacija aprimo iki 69-os minutės. Tada už antrą gaeltoną kortelę iš aikštės išvytas buvo PSG saugas Marco Verratti.

Tačiau jau greitai, 75-ą minutę Neymaras uždirbo 11 metrų baudinį, kurį realizavo Edisonas Cavanis. Tačiau jau po trijų minučių Christopheris Julienas rezultatą sušvelnino.

O tada 82-ą minutę PSG pelnė dar vieną įvartį, kai pasižymėjo Javieras Pastore. O po dar dviejų minučių įmušė ir Layvinas Kurzawa. Paskutinį tašką padėjo Neymaras, kai pasižymėjo dar kartą per pridėtą teisėjo laiką.

Iš viso Neymaras šiose rungtynėse įmušė du įvarčius, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir uždirbo 11 m baudinį.

Vienintelis įvartis prie kurio Neymaras neprisidėjo, tai kai įmušė J.Pastore.