Vietas Čempionų lygoje užsitikrino penki klubai

Antradienio vakarą penki klubai užsitikrino vietas Čempionų lygoje.

Penkioms komandoms svajonės subliuško paskutiniame žingsnyje.<br> AP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Aug 23, 2017, 12:00 AM, atnaujinta Aug 23, 2017, 12:01 AM

Netikėta drama išsivystė atsakomosiose rungtynėse tarp Glazgo „Celtic“ ir „Astana“ ekipų. Pirmąsias rungtynes škotai laimėjo triuškinančiu rezultatu 5:0, bet pralaimėjo Kazachstane 3:4 ir bendru rezultatu 8:4 pateko į Čempionų lygos grupių etapą.

Po pirmojo kėlinio Astanoje rezultatas buvo lygus 1:1. Į savus vartus įsimušė ir „Astana“ ekipą į priekį išvedė Kristofferas Ajeras, o Scottas Sinclairas rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pirmavo net 4:1 po Serikzhano Muzhikovo įvarčio ir Patricko Twumasi dublio.

Tačiau „Celtic“ atsitiesė ir sumažino skirtumą iki 3:4. Įvarčius įmušė Olivieris Ntchamas ir Leighas Griffithsas.

„Celtic“ klubui tai buvo pirmasis pralaimėjimas nuo lapkričio 23 dienos, kai škotai nusileido „Barcelona“ ekipai.

Glazgo ekipa Čempionų lygos grupių etape žais jau dešimtą kartą.

Į pagrindį Čempionų lygos turnyrą taip pat pateko „Napoli“, Pirėjo „Olympiakos“, „Sevilla“ ir „Maribor“.