Edgaras Jankauskas po dar vieno gėdingo pralaimėjimo: „Mums reikia užsidaryti“

Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas po dar vieno skaudaus pralaimėjimo Slovėnijos rinktinei 0:4 pripažino, jog jo komanda nesusitvarkė su varžovais, kurie žaidime buvo galva aukštesni.

E.Jankauskas.<br>AFP nuotr.
Lietuvos futbolo rinktinės treniruotė.Edgaras Jankauskas<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Lietuvos futbolo rinktinė,treniruotė.Edgaras Jankauskas<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Sep 5, 2017, 10:03 AM, atnaujinta Sep 5, 2017, 1:55 PM

Slovėnai po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0, o po pertraukos svečiams įsūdė dar tris įvarčius, kurie palaužė Lietuvos rinktinę ir toliau paliko penktoje pasaulio čempionato atrankos grupės vietoje su penkiais taškais.

Lietuvos kapitonas Fedoras Černychas, kuris turėjo realiausią progą įmušti antrajame kėlinyje, tikino, jog komanda stengėsi padaryti viską, kas įmanoma, bet juos palaužė du 11 m baudiniai.

Rinktinės gynėjas Linas Klimavičius po mačo antrino kapitonui: „Skaudus pralaimėjimas. Galbūt iš šono kitaip atrodė, bet atidavėme visas jėgas ir stengėmės, tačiau rezultatas yra stipriai neigiamas. Dėl pirmojo vienuolikos metrų baudinio abejočiau, o antro nemačiau. Aišku, tie baudiniai yra beveik įvartis ir išmuša iš vėžių. Galima sakyti, kad jie buvo dviem kojomis greitesni. Fiziškai „pasėdome“ ir to pasekoje gavome dar du įvarčius“.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Ovidijus Verbickas tikino, jog Lietuvos komandai pritrūko jėgų: „Manau, kad mums šiose rungtynėse pritrūko šviežumo – niekur nespėjome, visur vėlavome. Pirmas kėlinys buvo labai sunkus, sunkiai išeidavome į atakas. Du vienuolikos metrų baudiniai mus palaužė. Iš kiekvienų rungtynių galime pasimokyti. Treneriai parodys, kokias klaidas padarėme ir kitose rungtynėse bandysime tai ištaisyti“.

„Nauja diena“: Lietuva jau 20 metų ES – ką nuveikė atstovai EP?