Pergalę iškovojusi „Arsenal" komanda, Anglijos čempionate pakilo į viršų

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienio vakarą buvo sužaistos dar kelios septintojo turo rungtynės.

"Arsenal" komanda iškovojo pergalę<br> AFP/Scanpix nuotr.
 "Arsenal" komanda iškovojo pergalę<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2017-10-01 19:44, atnaujinta 2017-10-02 00:38

Antrąją pergalę iš eilės iškovojo Londono „Arsenal" komanda. Arsene'o Wengero auklėtiniai 2:0 (1:0) įveikė „Brighton&Hove Albion" klubą.

Pirmasis įvartis krito jau 16 minutę po Nacho Monrealio smūgio, kilus sumaiščiai baudos aikštelėje.

Po praleisto įvarčio priešininkai suaktyvėjo, o rezultatas ne vieną kartą galėjo būti išlygintas. Tačiau Lonono komandą gelbėjo sėkmė. Kamuolys dažniausiai atsimušdavo į virpstą.

Po pertraukos puikiai žaidė Anglijos sostinės klubo žvaigždė Alexis Sanchezas, jis atliko rezultatyvų perdavimą kulnu Alexui Iwobi, o šis padvigubino rezultatą.

Arseno Wengero auklėtiniai iniciatyvos neišleido ir laimėdami pakilo į penktąją turnyrinės lentelės poziciją. Taip jie pasivijo čempiono titulą ginantį Londono „Chelsea", kuris vakar nusileido lyderiui „Manchester City".

Kitose rungtynėse Liverpulio „Everton“ klubas 0:1 (0:1) nusileido „Burnley“ ekipai. Vienintelį įvartį 21-ąją minutę pelnė Jeffas Hendrickas.

„Liverpool“ komanda lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Newcastle“ ekipa. 29-ąją minutę „Liverpool“ į priekį išvedė Philippe Coutinho, tačiau 36-ąją minutę rezultatą išlygino Joselu.

Gyvai: Leading the change in sustainable business