„Bayern" komanda Vokietijoje vėl barstė taškus

Vokietijos „Bundesliga" pirmenybėse sekmadienį Berlyno „Hertha" namuose metė iššūkį šalies čempionui Miuncheno „Bayern", o šis buvo rimtas ir privertė juos prarasti trokštamus tris taškus.

"Bayern" komanda sužaidė lygiosiomis su "Hertha"<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2017-10-02 00:30, atnaujinta 2017-10-02 00:33

Nors „Bayern" turėjo susikrovusi dviejų įvarčių pranašumą,  Berlyno komanda atsitiesė, išlygino rezultatą ir išplėšė lygiąsias 2:2 (2:0).

Čempionai į priekį atitrūko jau10-ąją minutę, kai įvartį pelnė Matsas Hummelsas, o vėliau rezultatą padvigubino Robertas Lewandowskis.

Kai jau atrodė, kad Miuncheno ekipai pergalė yra rankose, „Hertha" nepasidavė ir rado, kuo atsakyti. 51-ąją minutę rezultatas buvo sušvelnintas, o vos po kelių akimirkų, 56-ąją susitikimo minutę išlygintas.

Likusioje rungtynių dalyje įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos išsiskyrė taikiai.

„Bayern" komanda dabar turi 14 taškų ir nuo lyderių iš Dortmundo atsilieka jau 5 taškų skirtumu.