„Stumbro“ komandai „Atlantas“ toliau lieka neįveikiamas

Lietuvos futbolo A lygoje Kauno „Stumbro“ futbolininkams niekaip nepavyksta nugalėti Klaipėdos „Atlanto“. Per tris sezonus abi komandos šalies čempionate susitiko 13 kartų. Net 10 sykių pergalę šventė klaipėdiečiai, dar trys susitikimai baigėsi lygiosiomis.

"Atlanto" futbolininkai

Oct 12, 2017, 8:51 PM, atnaujinta Oct 12, 2017, 8:54 PM

Nepavyko „Stumbrui“ šio prakeiksmo įveikti ir ketvirtadienį. A lygos 27 turo rungtynėse „Atlantas“ namie pranoko kauniečius rezultatu 2:1.

Vis tik rungtynės klaipėdiečiams prasidėjo košmariškai. Padrikai gindamiesi jie leido varžovams jau 2 minutę išsiveržti į priekį – po Alexandre'o Kore perdavimo kamuolį į vartus nesunkiai nukreipė Nasro Boucharebas.

Ir po įvarčio pranašiau žaidė „Stumbro“ komanda. 19 minutę A. Kore vienu lietimu pabandė nukreipti kamuolį į vartus, bet pataikė į skersinį.

Pirmame kėlinyje netrūko kietos fizinės kovos, futbolininkai dažnai atsidurdavo ant vejos ir teisėjui tekdavo stabdyti rungtynes. Nors šeimininkai pavojingų progų ilgai negalėjo sukurti, paskutinėmis kėlinio sekundėmis sugebėjo išlyginti rezultatą po tikslios dviejų baltarusių kombinacijos. Ilja Kalpačiukas perdavė kamuolį Dmitrijui Mazalevskiui ir šis pelnė įvartį – 1:1.

59 minutę savo meistriškumą teko demonstruoti „Atlanto“ vartininkui Deividui Mikelioniui – jis į kampinį nukreipė tolimą Viliaus Armanavičiaus smūgį.

Vėjuotu ir lietingu oru vykusiame antrame kėlinyje komandos ilgai kovojo dėl iniciatyvos aikštės viduryje. O rungtynių pabaiga buvo ypač dramatiška ir emocinga.

78 minutę Dmitrijus Germanas įmušė įvartį baudos smūgiu ir išvedė klaipėdiečius į priekį. Šiame epizode nepasisekė „Stumbro“ vartų sargui Rodrigo Josviaki – jis lietė kamuolį, tačiau šis įskriejo į vartus.

85 minutę sėkmingą keitimą atliko „Stumbro“ strategas Mariano Barreto. Į aikštę jis įleido pietų afrikietį Kgaogelo Sekgotą, kuris po kelių sekundžių pirmu prisilietimu prie kamuolio pelnė įvartį – 2:2. Ir tai dar nebuvo pabaiga. Po poros minučių baudos aikštelėje kauniečių be priežiūros paliktas D. Mazalevskis sugebėjo įmušti lemiamą įvartį – 3:2.

Rungtynės baigėsi aistrų proveržiu – paskutinėmis sekundėmis iš aikštės buvo pašalinti „Atlanto“ futbolininkai Skirmantas Rakauskas bei D. Mazalevskis. Bet klaipėdiečiai atsilaikė ir pasiekė pergalę, kuri leis jiems išlikti 4-oje vietoje.

Klaipėdos „Atlantas“ – Kauno „Stumbras“ 3:2 (1:1)

„Atlantas“: D. Mikelionis, N. Ivanovas, M. Beneta (46 min. S. Rakauskas), S. Juška, M. Fridrikas, I. Kalpačiukas, D. Virkšas (46 min. D. Šimkus), D. Andronikas, D. Germanas (90 min. A. Čofu), D. Mazalevskis, T. Labukas.

„Stumbras“: R. Josviakis, A. Almeida, J. Nazare, T. Snapkauskas, D. Barauskas (85 min. K. Sekgota), V. Armanavičius, L. Matčarašvilis (76 min. Sh. Mohammedas), K. Janonis, F. Lopezas, N. Boucharebas (57 min. J. Cliffordas), A. Kore.

Įvarčiai: D. Mazalevskis (45+2, 87), D. Germanas (78); N. Boucharebas (2), K. Sekgota (85).

Geltonos kortelės: I. Kalpačiukas (34), D. Germanas (43), S. Rakauskas (73).

Raudonos kortelės: S. Rakauskas (90+2), D. Mazalevskis (90+2).