Naujas treneris padarė pertvarką: „Bayern“ sudaužė varžovą 5:0

Šeštadienį Vokietijos Bundesligos pirmenybėse žaidžiamos 8-ojo turo rungtynės, o labiausiai lauktos buvo „Allianz“ arenoje vykusi dvikova. Stringanti Miuncheno „Bayern“ dieną santykius aikšinosi su „Freiburg“. Į trenerio kėdę po Carlo Ancelotti atleidimo sugrįžęs Juppas Heynckesas nenusivylė savo auklėtinių darbu aikštėje – bavarai rezultatu 5:0 sutriuškino svečius.

„Bayern“ su nauju treneriu net 5:0 sutriuškino varžovus <br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Oct 14, 2017, 8:39 PM, atnaujinta Oct 14, 2017, 9:03 PM

Pirmajame kėlinyje „Bayern“ pelnė du įvarčius – pirmąjį įvartį pasiekė į savus vartus pasižymėję varžovai, o pranašumą kėlinio pabaigoje padidino Kingsley Comanas.

Antrajame kėlinyje varžovų triuškinimą pradėjo Thiago Alcantara, o dar vėliau po vieną įvartį pasiekė Robertas Lewandowskis bei Joshua Kimmichas.

„Bayern“ po pergalės pakilo į antrąją poziciją ir bent lkuria laikui nuo Dortmundo „Borussia“ sumažino atsilikimą iki dviejų taškų.

Likusios dvikovos baigėsi „Mainz“, Frankfurto „Eintracht“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ pergalėmis, o „Hoffenheim“ ir „Augsburg“ pasidalino po tašką.