Čempionų lyga: įvarčių šou Londone, išvarytas Gerard'as Pique ir „Atletico“ krizė

Trečiadienį Čempionų lygoje baigėsi trečiasis turas. Buvo sužaisti 8 mačai.

Čempionų lygoje baigėsi trečiasis turas.<br> lrytas.lt montažas.
 „Qarabag“ ir „Atletico“ rungtynės.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 „Barcelona“ ir „Olympiakos“ rungtynės.<br> AP nuotr.
 „Chelsea” ir „Roma“ rungtynės. <br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (29)

Oct 18, 2017, 6:55 PM, atnaujinta Oct 19, 2017, 12:07 AM

Madrido „Atletico“ komandos krizė Europos tęsėsi, „Barcelona“ komandoje netikėtai aikštę paliko ranka įvartį įmušti bandęs Gerard'as Pique, Juppas Heynckesas į Čempionų lygą su Miuncheno „Bayern“ grįžo švęsdamas pergalę, o Londono „Chelsea“ dalyvavo 6 įvarčių dramoje.

A grupė

Trečią pergalę iš tiek pat galimų iškovojo „Manchester United“ futbolininkai, kuriems teko paplušėti kovoje su „Benfica“. Grupės lyderiai pergalę šventė 1:0, kai įvartį įmušė Marcusas Rashfordas. Kitose rungtynėse išvykoje „Basel“ 2:0 nugalėjo Maskvos CSKA klubą.

„Benfica“ – „Manchester United“ 0:1. M.Rashfordas (64).

90 min. šeimininų žaidėjas Luisao gavo antrą geltoną kortelę.

Maskvos CSKA – „Basel“ 0:2. T.Xhaka (29), D.Oberlinas (90).

B grupė

Juppas Heynckesas pirmą kartą po sugrįžimo į Miuncheno „Bayern“ savo komandai vadovavo Čempionų lygoje. Paskutinį kartą jis su „Bayern“ laimėjo šį turnyrą, kaip ir Vokietijos čempionatą bei taurę.

J.Heynckeso sugrįžimas pažymėtas pergale 3:0 prieš Glazgo „Celtic“. Tai buvo antroji „Bayern“ pergalė Čempionų lygoje šį sezoną.

B grupės lyderė „Paris Saint-Germain“ šįkart 4:0 sutriuškino autsaiderę „Anderlecht“ komandą, o įvartį prie pergalės 66 minutę pridėjo ir Neymaras.

„Anderlecht“ – „Paris Saint-Germain“ 0:4. K.Mbappe (3), E.Cavani (44), Neymaras (66), A.Dia Maria (88).

Miuncheno „Bayern“ – Glazgo „Celtic“ 3:0. Th.Muelleris (17), J.Kimmichas (29), M.Hummelsas (51).

Europos fronte nuožmaus varžovo pelnęs „Atletico“ klubas ir vėl iššvaistė taškus, o šįkart komandai nepadėjo ir tai, kad varžovai prarado vieną žaidėją.

„Atletico“ futbolininkai 0:0 sužaidė su Azerbaidžano „Qarabag“ komanda.

75 minutę šios komandos futbolininkas D.Ndlovu už nesportinį elgesį gavo antrą geltoną kortelę, tačiau tai nepadėjo Diego Simoene ekipai įmušti įvarčio.

„Atletico“ C grupėje turi vos du taškus. Komanda per tris turus patyrė pralaimėjimą ir dukart sužaidė lygiosiomis.
„Qarabag“ futbolininkams tai buvo pirmasis taškas.

Du taškus netikėtai prarado Londono „Chelsea“ futbolininkai. „Chelsea“ komanda net 6 įvarčių trilerį baigė lygiosiomis 3:3 su „Roma“ komanda. „Chelsea“ po Davido Luizo ir Edeno Hazardo įvarčių pirmajame kėlinyje pirmavo 2:0, bet tada Aleksandras Kolarovas rezultatą sumažino, o antrajame kėlinyje du įvarčius įmušė Edinas Džeko. Po jų „Chelsea“ komanda lygino rezultatą.

„Qarabag“ – Madrido „Atletico“ 0:0.

Londono „Chelsea“ – „Roma“ 3:3. D.Luizas (11), E.Hazardas (37, 75)/ A.Kolarovas (40), E.Džeko (64, 70).

D grupė

Turino „Juventus“ po 84 minutę įmušto Mario Mandžukičiaus įvarčio išplėšė pergalę 2:1 prieš Lisabonos „Sporting“ komandą. „Juventus“ ekipai čia teko srėbti savo košę – 12 minutę į savuosius vartus įsimušė Alex Sandro.

Kitose rungtynėse „Barcelona“ ir dešimtiese 3:1 nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ komandą, kuri irgi įsimušė į savo vartus.

„Barcelona“ 42 minutę prarado Gerardą Pique, kuris ranka „įmušė“ įvartį, bet teisėjas neleido atsirasti dar vienam mitui apie „Dievo ranką“. Tą pačią minutę jis gavo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę.

„Barcelona“ – Pirėjo „Olympiacos“ 3:1. D.Nikolaou (18 – į savo vartus), L.Messi (61), L.Digne (64)/ D.Nikolaou (90).

42 minutę šeimininkų žaidėjas G.Pique gavo antrą geltoną kortelę.

Turino „Juventus“ – Lisabonos „Sporting“ 2:1. M.Pjaničius (29), M.Mandžukičius (84)/ A.Sandro (12 – į savo vartus).