Jau pirmajame „Serie A“ dešimtojo turo mače šeštadienį susitiko grandai – „Milan“ bei Turino „Juventus“. Į šį susitikimą buvo išpirkti visi „San Siro“ stadiono bilietai.

AP nuotr.
 AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Oct 28, 2017, 9:55 PM, atnaujinta Oct 28, 2017, 10:02 PM

Reginys sirgalių iš tiesų nenuvylė, o aikštės šeimininkai netgi sugebėjo visiškai užspausti pastaraisiais metais šalyje dominuojančius varžovus. Visgi, tai vaisių nedavė, nes Turino ekipa sugebėjo gintis nuo „madų sostinės“ futbolininkų atakų. Negana to, dar pirmojo kėlinio viduryje juos į priekį išvedė Gonzalo Higuainas, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Paulo Dybala.

„Milan“ tuomet vėl padidino apsukas, tačiau rezultatas atėjus pertraukai tebebuvo 1:0. Po jos vaizdas aikštėje iš esmės nesikeitė. „Rossoneri“ toliau daugiau laiko kontroliavo kamuolį bei kūrė atakas, o „Juvė“ bandė oponentus pagauti nepasiruošusius. Tą 63-ąją minutę dar kartą padaryti pavyko G.Higuainui, kuris rado vietos tarp dviejų gynėjų bei pasiuntė kamuolį į vartus.

Po antrojo tikslaus argentiniečio smūgio Vincenzo Montellos auklėtiniams atsigauti jau nebepavyko ir varžovai bent laikinai pakilo į „Serie A“ viršūnę.