„Barcelona“ po teisėjų klaidos nelaimėjo

Sekmadienį Ispanijoje sužaistos ketverios „La Liga“ pirmenybių 13-ojo turo rungtynės. Labiausiai intriguojanti akistata įvyko „Mestalla“ stadione, kur „Valencia“ namuose priėmė „Barcelona“. Po itin kovingos kovos nugalėtojas nepaaiškėjo – komandos pasidalino po tašką, sužaidusios 1:1.

"Barcelona" nelaimėjo dėl teisėjų klaidos<br> AP nuotr.

lrytas.lt ir eurofootball.lt inf.

Nov 27, 2017, 12:26 AM, atnaujinta Nov 27, 2017, 12:52 PM

Pirmajame kėlinyje aikštėje visiškai dominavo svečiai iš Katalonijos. 30-ąją minutę šiose rungtynėse turėjo kristi pirmasis įvartis, tačiau teisėjų brigada grubiai suklydo.

Lionelis Messi atliko stiprų smūgį, vartininkas kamuolį atmušė, tačiau netrukus jam šis išsprūdo iš rankų ir kirto vartų liniją, tačiau šoninis arbitras to nepastebėjo ir rezultatas liko 0:0.

„Barca“ ėmė protestuoti šį sprendimą, tačiau jau tos pačios atakos metu vos patys nebuvo nubausti įvarčiu.

Antrajame kėlinyje „Valencia“ buvo kur kas agresyvesnė ir kūrė tikrą pragarą savo stadione. 60-ąją minutę galiausiai krito pirmasis susitikimo įvartis, kuris pasiuntė į euforiją beveik visą „Mestalla“ stadioną.

Po puikaus Jose Gaya perdavimo Rodrigo kyštelėjo koją ir pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą. „Barca“ po praleisto įvarčio bandė atsitiesti, tačiau itin pavojinga išliko ir „Valencia“.

Vis dėlto pirmą kartą šiame sezone priversti pralaimėti „Barcos“ šeimininkams nepavyko – po nuostabaus Lionelio Messi perdavimo 82-ąją minutę išlyginamąjį įvartį pasiekė Jordi Alba.

„Barcelona“ su 35 taškais tvirtai lieka pirmoje pozicijoje, o „Valencia“ išlaiko tą patį keturių taškų atsilikimą. Madrido ekipoms po savaitgalio pavyko sumažinti atsilikimą nuo lyderio iki aštuonių taškų.

Kiek anksčiau įvykusioje dvikovoje La Korunjos „Deportivo“ išsiskyrė rezultatyviomis lygiosiomis su Bilbao „Athletic“. Tokiu pačiu rezultatu rungtynės pasibaigė ir San Sebastiane, kur „Real Sociedad“ kiek apmaudžiai išleido pergalę iš savo rankų prieš „Las Palmas“.

Dar vieną futbolo dramą sukūrė „Sevilla“ futbolininkai, kurie išvykoje prieš „Villarreal“ panaikino dviejų įvarčių deficitą ir išplėšė pergalę rezultatu 3:2.

„Villarreal“ 53-ąją minutę įgijo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau „Sevilla“ vėl parodė nugalėtojų mentalitetą – Lengleto, Franco Vazquezo ir Evero Banegos įvarčiai atnešė puikią pergalę.

Rezultatai:

„Valencia“ 1 – 1 „Barcelona“

60' [1 – 0] Rodrigo

82' [1 – 1] J. Alba

„Villarreal“ 2 – 3 „Sevilla“

19' [1 – 0] C. Bakambu

53' [2 – 0] C. Baccu

56' [2 – 1] C. Lenglet

57' [2 – 2] F. Vazquez

78' [2 – 3] E. Banega (11 m. baudinys)

78' V. Ruiz („Villarreal“) pašalintas iš aikštės

„Real Sociedad“ 2 – 2 „Las Palmas“

21' [0 – 1] Tana

31' [1 – 1] W. Jose

62' [2 – 1] A. Januzaj

67' [2 – 2] J. Viera 90+4' A. Odriozola („Sociedad“) pašalintas iš aikštės

„Deportivo“ 2 – 2 „Athletic“

16' [0 – 1] M. Susaeta

35' [1 – 1] Adrian

60' [1 – 2] I. Williams

76' [2 – 2] F. Schar