UEFA Čempionų lyga: grandų akistata Miunchene ir nusivylimas Madride

UEFA Čempionų lygoje sužaistos paskutinės grupių etapo rungtynės keturiose grupėse, o po mačų paaiškėjo ir galutinės komandų pozicijos jose.

UEFA Čempionų lygoje baigiasi grupių etapo kovos<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Dec 6, 2017, 12:24 AM, atnaujinta Dec 6, 2017, 1:09 AM

Į kovą stojo A, B, C ir D grupių komandos. Iš viso sužaistos aštuonerios rungtynės, kuriose netrūko nei įvarčių, nei atkaklių kovų.

Bene didžiausia šeštojo turo puošmena tapo B grupės ir viso turnyro grandų – Miuncheno „Bayern“ ir „Paris Saint-Germain“ komandų susirėmimas. O liūdesys aplankė Madridą, kadangi kitame etape nežais „Atletico“ ekipa.

Mačą Miunchene rezultatu 3:1 laimėjo Vokietijos atstovai.

Komandos jau anksčiau buvo užsitikrinusios vietą kitame etape, tačiau tai buvo principinis mūšis įrodyti, kas yra stipresni.

Vokietijos čempionai troško revanšuotis už  patirtą sutriuškinimą Paryžiuje 0:3. Jiems reikėjo laimėti keturių įvarčių skirtumu, kad užimtų pirmąją vietą grupėje.

Jau 8-ąją minutę PSG vartininką nuginklavo Robertas Lewandowskis, o 37-ąją minutę, rezultatą padvigubino Corentinas Tolisso. Atrodė, kad sėkmingai einama tikslo link.

Tiesa, svečiai nepasidavė ir vos prasidėjus antrajam kėliniui, 50-ą minutę po Edinsono Cavani perdavimo Kylianas Mbappe sušvelnino rezultatą 2:1. Po įvarčio PSG futbolininkai spaudė Miuncheno ekipą, tačiau 69-ąją minutę ir vėl nukentėjo.

„Bayern“ skirtumą padidino iki 3:1 ir beveik garantavo sau sėkmę. Likusioje rungtynių dalyje įvarčių pelnyta nebuvo ir  „Bayern“ iškovojo pergalę.

Abi komandos po grupių etapo surinko po 15 taškų, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio Paryžiaus klubui atiteko pirmoji, o Vokietijos čempionams – antroji vieta.

Kitose B grupės rungtynėse „Celtic“ pralaimėjo „Anderlecht“ ekipai 0:1. Tačiau nenuliūdo, kadangi dėl geresnio įvarčių santykio liko treti ir tęs kovą Europos lygoje.

Kiti rezultatai:

A grupė

Lisabonos „Benfica“ 0 – 2 „Basel“
5' [0 – 1] Mohamedas Elyounoussi
65' [0 – 2] Dimitri Oberlinas

„Manchester United“ 2 – 1 Maskvos CSKA
45' [0 – 1] Alanas Dzagojevas
64' [1 – 1] Romelu Lukaku
66' [2 – 1] Marcusas Rashfordas

C grupė

Londono „Chelsea“ 1 – 1 Madrido „Atletico“
56' [0 – 1] Saulis Niguezas
75' [1 – 1] Stefanas Savičius (į savus vartus)

„Roma“ 1 – 0 „Qarabag“
53' [1 – 0] Diego Perotti

D grupė

„Barcelona“ 2 – 0 „Sporting CP“
59' [1 – 0] Francisco Alcaceris
90' [2 – 0] Jeremy Mathieu (į savus vartus)

Pirėjo „Olympiakos“ 0 – 2 Turino „Juventus“
16' [0 – 1] Juanas Cuadrado
90' [0 – 2] Federico Bernardeschi