Ispanijos Karaliaus taurė: „Barcelona“ paprakaitavo Vigo mieste

Ispanijoje startavo Karaliaus taurės aštuntfinalio susitikimai ir juose iš karto netruko intriguojančių kovų ir įdomių rezultatų.

Barselonos futbolo komanda į ketvirtfinalį bandys patekti po atsakomųjų rungtynių<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jan 4, 2018, 10:40 PM, atnaujinta Jan 4, 2018, 10:41 PM

Barcelona“ komanda išvykoje nesugebėjo įveikti „Celta Vigo“ ekipos ir kas iš šios poros pateks į kitą eapą spręsis rungtynėse po savaitės Barselonoje.

Komandos pelnė po įvartį ir rungtynės baigėsi taikiai – 1:1 (1:1).

15 min. svečių komanda išsiveržė į priekį po Jose Arnaizo smūgio, o 31 min. vietos sirgalius iš vietų pakilti privertė Pione Sisto taiklus smūgis.

„Barcelona“ komandoje po ilgesnės pertraukos išsigydęs traumą į aikštę grįžo 20-metis Ousmane Dembele. Jis ant žaliosios vejos pasirodė po keitimo, 72-ąją rungtynių minutę.

Kitose rungtynėse „Leganes“ ekipa po antrajame kėlinyje pelnyto įvarčio 1:0 (0:0) įveikė „Villareal“ komandą.