„Premier“ lygoje buvo karšta: įvarčių lietus „Man City“ atnešė pirmąjį pralaimėjimą

„Manchester city“ komanda, kuri iki šiol „Premier“ lygoje žengė be pralaimėjimų, daugiau tuo pasigirti nebegalės.

„Man City" patyrė pirmąją nesėkmę Anglijos lygos čempionate.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Jan 14, 2018, 8:39 PM, atnaujinta Jan 15, 2018, 12:01 AM

Sekmadienį įspūdingą „miestiečių“ seriją nutraukė „Liverpool“ klubas. Jis čempionato lyderius namų stadione palaužė po įspūdingos septynių įvarčių serijos 4:3 (1:1).

9-ąją minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė Alexas Oxlade'as-Chamberlainas. „Liverpool“ sirgaliai džiaugėsi iki pirmojo kėlinio pabaigos, kai  Leroy'us Sane 40-ąją minutę rezultatą išlygino.

Antrasis kėlinys prasidėjo aikštės šeimininkų šou. Roberto Firmino 59-ąją minutę greitoje atakoje išvedė Liverpulio klubą į priekį, o jau po akimirkos 61-ąją minutę skirtumą padidino Sadio Mane. Dar po septynių minučių įvartį smeigė Mohamedas Salah ir jau atrodė, kad visos „miestiečių“ viltys palaidotos, tačiau jie ginklų nesudėjo.

84-ąją minutę rezultatą švelnino Bernardo Silva, o 90-ąją minutę pilnutėlis „Anfield“ stadionas sunerimo, kai pasižymėjo ir Ilkay'us Guendonganas. Vis tik tuo viskas ir baigėsi. Kad ir kaip stengtasi, „Manchester city“ turėjo pirmą kartą šiame sezone pripažinti varžovų pergalę.

„Liverpool" 4 - 3 „Man City"

9 min. [1 - 0] A. Oxlade-Chamberlain

40 min.[1 - 1] L. Sane

59 min. [2 - 1] R. Firmino

61 min. [3 - 1] S. Mane

68 min. [4 - 1] M. Salah

84 min. [4 - 2] B. Silva

90+1 min. [4 - 3] I. Gundogan

Kitose rungtynėse „AFC Bournemouth“ netikėtai namuose 2:1 (0:0) palaužė Londono „Arsenal“ klubą.

Hectoras Bellerinas 52-ąją minutę išvedė svečius į priekį, tačiau aikštės šeimininkų žaidėjas Callumas Wilsonas 70 min. rezultatą išlygino, o  Jordonas Ibe 74 min. išvedė į priekį.

„Bournemouth" 2 - 1 „Arsenal"

52 min. [0 - 1] H. Bellerin

70 min. [1 - 1] C. Wilson

74 min. [2 - 1] J. Ibe