Antrajame kėlinyje atsitokėjusi „Barcelona“ iškovojo pergalę Ispanijoje

„Barcelona“ komanda ir toliau sėkmingai žygiuoja Ispanijos čempionate. Sekmadienio vakarą teko gerokai pavargti, tačiau galiausiai išvykoje 4:2 (1:2) įveikta San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipa.

„Barcelona“ klubas Ispanijoje iškovojo dar vieną pergalę.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 „Barcelona“ klubas Ispanijoje iškovojo dar vieną pergalę.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jan 15, 2018, 12:00 AM, atnaujinta Jan 15, 2018, 12:04 AM

Pirmasis rungtynių kėlinys katalonams klostėsi sunkiai, o tuo besinaudodami varžovai greitia susikrovė net dviejų įvarčių persvarą. 1-ąją minutę taikliai smūgiavo Willianas Jose, o 34-ąją – Juanmi.

„Barcelona“ klubui šiek tiek ramiau prieš ilgąją pertrauką leido jaustis brazilas Paulinho. Po jo įvarčio 39-ąją minutę, rezultatas tapo 1:2.

Rūbinėje per pertrauką situaciją aptarę „Barcelona“ futbolininkai grįžo visiškai kitokie. Vienas po kito į varžovų vartus ėmė skrieti įvarčiai, kurių iš viso buvo net trys.

51 ir 71 minutėmis pasižymėjo Luisas Suarezas, o tašką rungtynėse padėjo Lionelio Messi taiklus smūgis (85 min.).

„Barcelona“ dabar savo sąskaitoje turi 51 tašką ir užtikrintai žengia pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje.