„Bayern“ šiaip ne taip susitvarkė su „Werder“

Vokietijos bundesligos čempionate sekmadienį sužaistas vienas mačas: Miuncheno „Bayern“ futbolininkai „Allianz Arena“ stadione tik po atkaklios kovos įveikė Brėmeno „Werder“ 4:2.

"Bayern" įveikė "Wweder"

Jan 21, 2018, 8:35 PM, atnaujinta Jan 21, 2018, 8:41 PM

Nors aikštės šeimininkai dominavo, pirmąjį pavojaus signalą jiems pasiuntė jau 25-ąją minutę pasižymėjęs Jerome'as Gondorfas.

Tuomet bavarams pavyko atsitiesti, kai įmušė Thomasas Mulleris bei Robertas Lewandowski, tačiau įpusėjus antrajam kėliniui varžovų snaiperis Maxas Kruse sugebėjo sukurti dar vieną puikią progą. Vokietis pakėlė kampinį, po kurio į savus vartus įsimušė Niklasas Sule.

Tiesa, svečiai ilgai nesidžiaugė – R.Lewandowskis neilgai trukus smūgiu galva vėl išvedė Vokietijos čempionato lyderius į priekį, kurie galiausiai iškovojo dar tris taškus. Dar vieną tikslų smūgį pabaigoje pridėjo Thomasas Mulleris.

Iš viso „Bayern“ savo sąskaitoje jų turi jau 47 ir artimiausius persekiotojus enkia išties solidžia persvara.

„Bayern“ 3 – 2 „Werder“

[0-1] 25' Jerome Gondorf

[1-1] 41' Thomas Muller

[2-1] 63' Robert Lewandowski

[2-2] 74' Niklas Sule (į savus vartus)

[3-2] 76' Robert Lewandowski

[4-2] 84' Thomas Muller