Vokietijoje – Leverkuzeno ir Volfsburgo klubų pergalės

Vokietijos futbolo „Bundeslygoje“ sekmadienį įvyko dar dvejos 20-o turo rungtynės. Leverkuzeno „Bayer“ klubas savo aikštėje susitiko su „Mainz“ komanda ir įveikė svečius rezultatu 2:0. Nugalėtojai surinko 34 taškus ir vėl pakilo į antrą turnyro lentelės vietą. Tiesa Leverkuzeno futbolininkai nuo lyderio Miuncheno klubo „Bayern“ atsilieka net 16 taškų.

Leverkūzeno „Bayer“.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 28, 2018, 9:15 PM, atnaujinta Jan 28, 2018, 9:55 PM

Įvarčius „Bayer“ komandai pelnė jamaikietis Leonas bailey 48-ą ir brazilas Wendellas 68-ą minutėmis.

Mainco ekipa su 20 taškų rikiuojasi 15-oje pozicijoje.

Kitoje dvikovoje Hannover“ klubas namuose 0:1 (0:0) pralaimėjo „Wolfsburg“ komandai. Vinintelį ir pergalingą įvartį turkas Yunusas Malli įmušė 72-ą minutę. Po pergalės „vilkai“ pakilo į 13-ą vietą (23 tšk.), o Hanoverio atstovai yra 11-i (27 tšk.)

Rezultatai:

Leverkūzeno „Bayer“ 2 – 0 „Mainz“

48' Leon Bailey [1 – 0]

68' Wendell [2 – 0]

„Hannover“ – 0 – 1 „Wolfsburg“

72' Yunus Malli [0 – 1]