„Trakų“ komanda ir toliau neklumpa: nugalėtas dar vienas varžovas

Baltarusijoje stovyklaujantys A lygos bronzos medalių laimėtojai šį sekmadienį iškovojo dar vieną pergalę – šįsyk 3:0 buvo sutriuškintas praėjusio sezono pirmosios lygos nugalėtojas Minsko „Luch“ klubas. Po įvartį nugalėtojams pelnė Svajūnas Čyžas, Modestas Vorobjovas ir peržiūroje dalyvaujantis legionierius iš Ispanijos – Bruno.

A lygos bronzos medalininkai ir toliau žaidžia sėkmingai.<br> Trakų klubo nuotr.

Feb 4, 2018, 11:08 PM, atnaujinta Feb 4, 2018, 11:09 PM

Šioje dvikovoje Olegas Vasilenka pasirinko kiek kitokią taktiką, kuri rėmėsi kamuolio atidavimu varžovams bei gausiomis kontratakomis, kurios dar iki pertraukos suteikė mažiausiai penkias galimybes pelnyti įvartį. Tiesa, pavyko pasinaudoti tik dvejomis.

Šias rungtynes „Trakai“ pradėjo tokios sudėties, kuri po truputį tampa kovine būsimo sezono sudėtimi: Ignas Plūkas, Valdemaras Borovskis, Justinas Januševskis, Valentinas Jeriomenka, Vaidotas Šilėnas, Modestas Vorobjovas, Diniaras Bilialetdinovas, Issa, Svajūnas Čyžas, Rokas Gedminas.

Nuo pat susitikimo pradžios Baltarusijos komanda daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau tai nesuteikė nei vienos galimybės pasižymėti. Savo ruožtu, kiekviena „Trakų“ kontrataka virsdavo rimtu pavojumi. Po vienos tokios kontratakos pabėgęs S.Čyžas negailestingai užbaigė ją tiksliu smūgiu į vartų tinklą.

Po įvarčio žaidimas praktiškai nesikeitė. Tiesa, antrasis įvartis buvo kitoks. M.Vorobjovas pasižymėjo po baudos smūgio. Apskritai, M.Vorobjovo žaidimas ir vėl buvo vienas pastebimiausių tarp visų žaidėjų.

Po pertraukos O.Vasilenka pakeitė praktiškai visą vienuoliktuką, tačiau žaidimo kokybė nuo to nei kiek nenukrito, o dar vienas įvartis buvo įmuštas maždaug nuo baudos aikštelės linijos. Peržiūroje dalyvaujančiam Bruno šis įvartis buvo debiutinis.

Į Lietuvą „Trakų“ futbolininkai grįš kitą penktadienį, kur pratęs pasiruošimą vasario 24 dieną startuojančiam sezonui. Iki to laiko riteriai Baltarusijoje sužais dar dvejas rungtynes.