Sergio Aguero išrideno patranką ir antrajame kėlinyje taikliai šovė 4 kartus

Anglijos futbolo čempionate – dar viena „Manchester City“ pergalė. 27-ojo turo mače šeštadienį lyderiai namuose 5:1 sutriuškino „Leicester City“ ekipą ir surinko 72 taškus.

S.Aguero pelnė 4 įvarčius.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2018-02-10 22:30, atnaujinta 2018-02-10 22:36

Jau trečiąją minutę Mančesterio klubą į priekį išvedė Raheemas Sterlingas. Tai buvo jau 20-as anglo įvartis šį sezoną. 24-ąją minutę rezultatą išlygino Jamie Vardy, tačiau po pertraukos lyderiai įjungė aukštesnę pavarą.

Argentinietis Sergio Aguero įmušė net keturis įvarčius iš eilės - 48, 53, 77 ir 90 min. - ir užtikrino įspūdingą šeimininkų pergalę.

Kitose šeštadienio rungtynėse Vemblio stadione „Tottenham Hotspur“ 1:0 įveikė „Arsenal“ ekipą ir su 52 taškais pakilo į trečiąją vietą. Tai buvo rekordinės pagal lankomumą „Premier“ lygos rungtynės – jas stebėjo net 83 222 sirgaliai.

„Tottenham“ ekipą į priekį smūgiu galva išvedė Harry Kane'as. Anglas pelnė jau septintą įvartį iš eilės rungtynėse su „Arsenal“, o „Tottenham“ klubas pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki devynerių.