A lygoje „Jonava“ ir „Atlantas“ išsiskyrė taikiai

Lietuvos futbolo A lygos čempionate sekmadienį vyksta dvejos antro turo rungtynės. Anksčiau prasidėjusiame susitikime Marijampolės manieže Jonavos „Jonava“ žaidė su Klaipėdos „Atlantu“. Dvikova baigėsi lygiosiomis rezultatu 1:1 (0:0).

„Jonava“ – „Atlantas“ vyko Marijampolės manieže.<br> Alyga.lt nuotr.
 „Jonava“ – „Atlantas“ vyko Marijampolės manieže.<br> fkjonava.lt nuotr.

Mar 4, 2018, 12:46 PM, atnaujinta Mar 4, 2018, 9:16 PM

Jonaviškiai 56-ą minutę pirmavo po Lauryno Stonkaus smūgio, bet 70-ą min. „Atlanto“ legionierius iš Baltarusijos Michailas Koliadka iš 11 metrų baudinio išlygino rezultatą 1:1.

Klaipėdiečiai prarado pirmą tašką šiame A lygos čempionate, o „Jonava“ antrą kartą sužaidė lygiosiomis.

Keturis taškus turintis „Atlantas“ turnyro lentelėje užima antrą vietą, o „Jonava“ su dviem taškais žengia penkta.

Rezultatas:

„Jonava“ 1 – 1 „Atlantas“

56' Laurynas Stonkus [1 – 0]

70' Michail Kaliadka [1 – 1] – iš 11 metrų baudinio

Rungtynių pradžioje aktyviau atakavo „Atlanto“ futbolininkai, o „Jonavos“ gynėjams trūko tarpusavio supratimo, jie dažnai leido varžovams įkirsti į laisvą plotą. 12-ą minutę galimybę pasižymėti turėjo klaipėdietis Edvinas Baniulis, bet gavęs perdavimą iš aikštės gilumos, jis smūgiavo šalia vartų.

Vėliau atkuto ir „Jonavos“ futbolininkai. Sužaidus pusę valandos į greitą ataką pabėgo L.Stonkus, visgi puolėjas stabtelėjo ir jo smūgiuotą kamuolį sugavo „Atlanto“ vartininkas Pavelas Doroševas.

Antras rungtynių kėlinys prasidėjo labai aktyviai. Jo pradžioje pasižymėti galėjo „Atlantas“, tačiau gavęs Domanto Šimkaus perdavimą, Marius Papšys smūgiavo virš vartų.

Po poros minučių pasižymėjo „Jonavos“ komanda, kai po Mariaus Činiko perdavimo iš krašto įvartį pelnė L.Stonkus. Jis įmušė antrose A lygos rungtynėse iš eilės.

Netrukus rezultatą išlyginti galėjo „Atlanto“ saugas Mindaugas Panka. Visgi ilgamečio Lietuvos rinktinės nario smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį.

„Atlanto“ komanda rezultatą išlygino 70 minutę. Iš pradžių E.Baniulio smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą, po to Roko Filipavičiaus smūgį atrėmė „Jonavos“ vartininkas Gulherme Cioletti, bet netrukus jonaviečiai baudos aikštelėje prasižengė prieš R.Filipavičių.

Teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo „Atlanto“ legionierius iš Baltarusijos M.Kaliadka – 1:1.

Rungtynių pabaigoje abi komandos nerizikavo ir varžovų vartus atakavo vangiai.