Jubiliejinėse D. Česnauskio rungtynėse – išsprūdusi „Trakų“ pergalė

A lygos trečiame ture ilgametis Lietuvos rinktinės narys Deividas Česnauskis sužaidė 100-ąsias rungtynes atstovaudamas „Trakams“, tačiau šios sukakties proga jo komandai palaužti Kauno „Stumbro“ nepavyko – 1:1.

„Trakai“ neįveikė „Stumbro“<br> S.Čirbos nuotr.

Mar 7, 2018, 10:28 PM, atnaujinta Mar 8, 2018, 12:01 AM

Trakų futbolininkai nuo rungtynių pradžios tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Visgi praėjusio sezono A lygos bronzos medalininkams nelengvai sekėsi rasti kelius link varžovų vartų,

Vėliau atakuoti mėgino ir „Stumbro“ komanda, o sužaidus pusę kelinio trakiškiai pirmieji pelnė įvartį. 26 minutę po Mukanyos Kabobolos Etienno perdavimo šeimininkus į priekį išvedė nuo baudos aikštelės linijos tiksliai smūgiavęs Modestas Vorobjovas.

Po kelių minučių baudos smūgį pabandė realizuoti „Stumbro“ futbolininkas Vilius Armanavičius. „Trakų“ vartininkas Timofejus Šeremeta kamuolį atrėmė prieš save, bet komandos draugai likvidavo pavojų.

Prieš pertrauką pro „Stumbro“ gynėjus prasprūdo vienas aktyviausių Trakų komandos žaidėjų Etiennas, bet belgas galutinėje atakos fazėje smūgiavo netaikliai.

Antrame kėlinyje rungtynių tempas nukrito. „Trakai“, turėdami minimalią persvarą, atakuoti nesiveržė. Visgi 78 minutę šeimininkai turėjo dėkingą progą padidinti savo pranašumą. Po Agostinho Co klaidos Svajūnas Čyžas pabėgo vienas prieš vartininką Rodrigo Josviakį, bet pastarasis išgelbėjo savo komandą.

Kai atrodė, kad „Trakai“ iškovos antrą pergalę šį sezoną, šventę jiems ir D. Česnauskiui sugadino rezultatyvi „Stumbro“ ataka. 89 minutę Kgaogelo Sekgota perdavė kamuolį Nasro Boucharebui ir pastarasis išlygino rezultatą – 1:1.

Tai buvo pirmas „Stumbro“ įvartis šį sezoną, atnešęs Kauno komandai antrą tašką A lygoje.

Rungtynių statistika:

„Trakai“ – Kauno „Stumbras“ 1:1 (0:0).

Įvarčiai: M. Vorobjovas (26); N. Boucharebas (89).

Geltonos kortelės: M. Kabobola (66), M. Vorobjovas (87); A. Almeida (63), R. Sadauskas (66), Agostinho (75).

„Trakai“: T. Šeremeta, V. Borovskis, J. Januševskis, J. Osipovas, D. Česnauskis, V. Šilėnas (81 min. K. Janonis), S. Čyžas (82 min. A. Netzeras), V. Jeriomenka, M. Šyška, M. Vorobjovas, M. Kabobola.

„Stumbras“: R. Josviaki, A. Almeida, L. Čerkauskas, J. Nazare, R. Sadauskas, V. Armanavičius, Agostinho, F. Lopesas (77 min. A. Belo), L. Mačarašvilis (53 min. K. Sekgota), N. Boucharebas, T. Meziani (53 min. L. Villela).

Kitose trečiojo turo rungtynėse trečiadienį „Kauno Žalgirio“ komanda išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo Klaipėdos „Atlanto“ ekipą.

Pergalingą įvartį 19-ąją min. pelnė Ernestas Mickevičius.

Pirmuosius tris taškus iškovojęs „Kauno Žalgiris“ turnyro lentelėje pakilo į penktąją vietą, o pirmąją nesėkmę patyręs „Atlantas“ (4 tšk.) yra trečia