„Premier“ lyga: Londono klubų pergales užgožė tik svarbaus žaidėjo netektis

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse išvykoje „Tottenham Hotspur“ 4:1 nugalėjo „Bournemouth“ klubą, bet neteko Harry Kane'o.

Londono klubai šventė pergales.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Mar 11, 2018, 8:17 PM, atnaujinta Mar 11, 2018, 8:18 PM

Jau septintąją minutę „Bournemouth“ netikėtai išsiveržė į priekį po Junioro Stanislo įvarčio.

35-ąją minutę rezultatą išlygino Serge'as Aurieris. 62-ąją minutę „Tottenham“ į priekį išvedė Delle Alli. Rungtynių pabaigoje įvarčius pridėjo Heungas-Minas Sonas ir S.Aurieris.

„Hotspur“ pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją „Premier“ lygoje iki dvylikos.

„Tottenham“ iškrito iš Čempionų lygos aštuntfinalyje, po pralaimėjimo 3:4 Turino „Juventus“.

Londono klubas su 61 tašku pakilo į trečiąją vietą ir aplenkė „Liverpool“.

„Bournemouth“ su 33 taškais rikiuojasi dvyliktas.

Londono „Arsenal“ namuose 3:0 nugalėjo „Watford“ ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Jau aštuntąją rungtynių minutę po standartinės situacijos „Arsenal“ išsiveržė į priekį. Baudos smūgio metu Mesutas Ozilas pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur aukščiausiai iššoko ir kamuolį galva į vartus nukreipė Shkodranas Mustafi.

Tai buvo 1000-asis „Arsenal“ įvartis „Premier“ lygoje namų stadione. Tai yra pavykę pasiekti tik „Manchester United“ (1066).

59-ąją minutę šeimininkų persvarą padvigubino Pierre- Emerickas Aubameyangas, kuris sulaukė puikaus Henrikho Mkhitaryano perdavimo.

Vos už minutės „Watford“ turėjo auksinę progą sušvelninti rezultatą, bet Troy Deeney neįmušė 11 metrų baudinio. Tai buvo pirmasis baudinys, kuri „Arsenal“ klube atrėmė Petras Čechas.

77-ąją minutę P.E.Aubameyangas atsidėkojo H.Mkhitaryanui, kuris mušė įvartį po šio perdavimo.

48 taškus turintis Londono klubas Anglijos lygoje užima šeštąją vietą ir nuo ketvirtoje vietoje esančio „Tottenham“ atsilieka 10 taškų.