Čempionų lyga: dužusios viltys ir „Manchester United“ ašaros namų stadione

[[ge:lrytas:lrytas:5137169]][[ge:lrytas:lrytas:5137176]]

Mančesterio klubas baigė pasirodymą Čempionų lygoje.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Mar 13, 2018, 9:29 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 1:27 AM

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą paaiškėjo dar dvi ketvirtfinalio dalyvės, o vienai komandų pralaimėjimas buvo itin skaudus.

Manchester United“ ekipa pravirkdė daugiatūkstantinę sirgalių minią „Old Trafford“ stadione. Jose Mourinho auklėtiniai 1:2 (0:0) krito prieš „Sevilla“ ekipą ir sudaužė visas ketvirtfinalio svajones.

Pirmosios tarpusavio rungtynės Ispanijoje buvo pasibaigusios lygiosiomis 0:0, todėl „Sevilla“ ekipai rezultatas Mančesteryje buvo labai palankus.

74-ąją minutę svečius į priekį išvedė aikštėje vos prieš dvi minutes pasirodęs Wissamas Ben Yedderas. Dar po keturių minučių jis vėl nuskriaudė „Manchester United“ komandą.

84-ąją minutę Romelu Lukaku sušvelnino rezultatą, tačiau, tai didesnių vilčių jau nebesuteikė.

Nieko įspūdingo, kaip ir visose rungtynėse, lemiamomis minutėmis nuveikti nebepavyko ir Mančesterio klubo kelias baigėsi jau aštuntfinalyje.

„Manchester United“ 1:2 „Sevilla“

74 min. 0:1  Wissamas Ben Yedderas

78 min. 0:2 Wissamas Ben Yedderas

84 min. 1:2 Romelu Lukaku

Kita ketvirtfinalio dalyve po labai atkaklios kovos tapo „Roma“ ekipa. Ji namuose 1:0 (0:0) palaužė Donecko „Šachtar“ klubą.

Vienintelį mačo įvartį 52-ąją minutę pelnė Edinas Džeko. Vėliau Donecko klubas užgulė varžovų vartus, tačiau Romos klubas sugebėjo atlaikyti šturmą ir po mačo kėlė rankas į viršų priversdamas ošti ir daugiatūkstantinę sirgalių minią.

Pirmąjį mačą 2:1 namų stadione laimėjo Donecko ekipa, tačiau į kitą etapą žengė „Roma“ dėl išvykoje pelnyto įvarčio.

„Roma“ 1:0 Donecko „Šachtar“

52 min. 1:0 Edinas Džeko