Brazilas Filipe Luisas dėl kojos traumos gali praleisti pasaulio futbolo čempionatą

Brazilas Filipe Luisas dėl kojos traumos gali praleisti artėjantį pasaulio futbolo čempionatą Rusijoje. Penktadienį Madrido klubo „Atletico“ kairysis saugas susižeidė per Europos lygos taurės turnyro aštuntfinalio atsakomąsias rungtynes su Maskvos komanda „Lokomotiv“. Madridiečiai šią dvikovą laimėjo 5:1, bet antrame kėlinyje dėl skilusio kojos kaulo neteko F.Luiso.

Filipe Luisas.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Mar 16, 2018, 2:53 PM, atnaujinta Mar 16, 2018, 2:54 PM

„Atletico“ klubo pranešime nesakoma, kiek tiksliai negalės žaisti brazilas. Po tokių traumų futbolininkams paprastai visiškai atsigauti reikia šešių savaičių, o jei bus reikalinga operacija – ir gerokai ilgiau.

32-ejų metų F.Luisas buvo pakviestas atstovauti Brazilijos nacionalinei rinktinei draugiškose kontrolinėse rungtynėse su Rusija Maskvoje kovo 23-iąją ir su Vokietija Berlyne kovo 27-ąją. Tai buvo mačai, skirti pasirengti pasaulio čempionato kovoms.

Pirmas brazilų susitikimas pasaulio čempionate vyks birželio 27-ąją ir jų varžovė bus Šveicarija.

F.Luisas traumą patyrė, kai bandė blokuoti portugalo Edero smūgį 60-ąją minutę. Jis sėkmingai išmušė kamuolį, bet varžovas įspyrė F.Luisui į koją. Gynėjas buvo išneštas iš aikštės ant neštuvų.

„Atletico“ po dvejų rungtynių bendru rezultatu 8:1 eliminavo „Lokomotiv“ ekipą iš Europos taurės turnyro ketvirtfinalio. Šiame etape ispanai žais su Lisabonos „Sporting“ klubu iš Portugalijos.