Ne viskas blogai: 19-mečiai įveikė Estijos bendraamžius

Lietuvos vaikinų jaunimo (iki 19 m. ) rinktinė šeštadienį išplėšė pergalę Taline, nugalėjusi Estijos bendraamžius rezultatu 3:2 (1:0). Lietuviai šioje dvikovoje visąlaik pirmavo, o estai bandė išlyginti rezultatą.

Lietuviai laimėjo 3:2.<br> jalgpaal.ee nuotr.

Mar 24, 2018, 11:17 PM, atnaujinta Mar 26, 2018, 3:45 PM

Pirmą įvartį įmušė Dominykas Kodzis prieš pat pertrauką. Estams pavyko rezultatą išlyginti 74 minutę, tačiau jau po minutės Darius Zubauskas vėl išvedė mūsiškius į priekį.

Šeimininkams viltis kovoti dėl pergalės sugrįžo 79 minutę, kai Edgaras Utkus nukreipė kamuolį į savus vartus. Visgi D.Kodzis netrukus vėl pasižymėjo ir mūsiškiams pavyko išsaugoti teigiamą rezultatą.

Antros kontrolinės rungtynės prieš estus Taline numatytos kovo 26-ąją.

Rungtynių statistika

Estija – Lietuva 2:3 (0:1). Talinas. Estijos futbolo federacijos maniežas. Teisėjas – Karlas Koppelis (Estija).

Įvarčiai: 74 min. Alexas Matthiasas Tammas, 79 min. (į savus vartus) Ernestas Mockus/45 ir 82 min. Dominykas Kodzis, 75 min. Darius Zubauskas.

Lietuvos vaikinų rinktinės startinė sudėtis: Arijus Bražinskas, Ernestas Mockus, Deividas Raulinaitis, Matas Ramanauskas, Dominykas Kodzis, Justas Marazas, Arturas Dolžnikovas, Karolis Uzėla, Gustas Gražiunas, Titas Aukštuolis, Neilas Urba. Atsarginiai: Kajus Urbietis, Vilius Armalas, Benas Šatkus, Darius Zubauskas, Nauris Petkevičius, Arnas Paura, Erikas Germanovičius.