„Arsenal“ įsirašė lengvą pergalę, o „Tottenham“ įveikė „Chelsea“ klubą

32-ajame Anglijos „Premier“ lygos ture nesunkią pergalę įsirašė Londono „Arsenal“ klubas, namuose 3:0 įveikęs „Stoke City“ futbolininkus.

Rungtynių akimirka.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Londono ekipa iškovojo pergalę.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Apr 1, 2018, 5:47 PM, atnaujinta Apr 1, 2018, 8:21 PM

Pirmąjį susitikimo įvartį 75-ąją minutę nuo vienuolikos metrų žymos pelnė Pierre'as Emerickas Aubameyangas.

Po dešimties minučių jis pasižymėjo dar kartą, o pačioje rungtynių pabaigoje trečiąjį taiklų smūgį „Arsenal“ pridėjo Alexandre'as Lacazette.

Po šios pergalės „Arsenal“ ir tolia lieka 6 turnyro lentelės vietoje, o „Stoke City“ užima priešpaskutinę, 19-ąją vietą.

Kitose sekmadienio rungtynėse Londono „Chelsea“ 1:3 pralaimėjo „Tottenham“ futbolininkams.

Nugalėtojų gretose pirmasis pasižymėjo Christianas Eriksenas (45 min.), o vėliau dublį pelnė Dele Alli (62 ir 66 min.). Vienintelį „Chelsea“ įvartį 30-ąją minutę įmušė puolėjas Alvaro Morata.

„Tottenham“ klubas ir toliau žengia ketvirtojoje turnyro lentelės vietoje (64 tšk.) ir aštuoniais taškais lenkia pozicija žemiau esančią „Chelsea“.