A. Wengeras „Arsenal“ nepaliks karališkai – Europos lygos jo ekipa nelaimės

Ispanijos Madrido „Atletico“ sugebėjo apginti savo tvirtovę ir įsiveržė į Europos lygos finalą: „Atletico“ vis dėlto 1:0 įveikė Londono „Arsenal“ ir pravėrė duris į lemiamą turnyro mačą. „Atletico“ pusfinalio akistatą laimėjo bendru rezultatu 2:1, mat Londone dvikova baigėsi 1:1.

A.Wengeras su „Arsenal“ baigė pasirodymą Europos lygoje<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

May 4, 2018, 12:25 AM, atnaujinta May 4, 2018, 12:51 AM

„Atletico“ namuose Europos turnyruose nebuvo praleidusi nė vieno įvarčio ketveriose rungtynėse iš eilės ir šią seriją tik pratęsė. Ispanijos ekipą per teisėjo pridėtą laiką pirmajame kėlinyje į priekį išvedė Diego Costa, kurio įvartis šiose rungtynėse ir buvo vienintelis.

Nors anglai bandė regzti atakas ir siekė pakreipti įvykių eigą kita linkme, per 90 minučių „Arsenal“ sugebėjo vos kartą smūgiuoti į vartų plotą.

Tai buvo paskutinės Arsene‘o Wengero rungtynėse Europos lygoje stovint už „Arsenal“ ekipos vairo.

Šis pralaimėjimas reiškia, kad kitame sezone „Arsenal“ ir vėl nežais UEFA Čempionų lygoje, mat šiuo metu jie Anglijos „Premier“ lygoje užima tik šeštą vietą ir praktiškai nebeturi šansų patekti į stipriausiųjų ketvertą.

Kitame Europos lygos pusfinalyje santykius aiškinosi prancūzų „Marseille“ ir austrų Zalcburgo „Red Bull“ ekipos . „Marseille“ ekipa pralaimėjo 1:2 (0:0, 0:2) po pratęsimo, tačiau to užteko, kad žengtų į Europos lygos finalą, kadangi pirmąjį susitikimą namuose laimėjo 2:0.