„Barcelona“ smaginosi su savo varžovais Ispanijos lygoje

Ispanijos „Primera“ lygos rungtynėse „Barcelona“ 5:1 nugalėjo „Villarreal“ ekipą ir pratęsė įspūdingą pergalių seriją iki 43.

Katalonų klubas šventė pergalę rezultatu 5:1.<br>AFP/Reuters/Scanpix nuotr.

2018-05-10 07:16

Jau vienuoliktą minutę „Barcelona“ ekipą į priekį išvedė Philippe Coutinho. 16-ąją minutę šeimininkų persvarą padvigubino Paulinho. Kėlinį užbaigė tikslus Lionelio Messi įvartis po Andreso Iniestos perdavimo.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą sušvelnino Nicola Sansone. Rungtynių pabaigoje du įvarčius į „Villarreal“ vartus įmušė Ousmane'as Dembele.

Ispanijos čempionų titulą jau užsitikrinusi „Barcelona“ ekipa jau turi 90 taškų ir siekia pabaigti sezoną be pralaimėjimų. Katalonams dar liko sužaisti dvejas rungtynes – su „Levante“ ir „Real Sociedad“.

„Villarreal“ klubas rikiuojasi šeštas ir su 57 taškais dar nėra užsitikrinęs vietos Europos lygoje.