Naujasis „Jonavos“ ekipos treneris D. Gvildys debiutavo lygiosiomis

„Jonava“ sužaidė lygiosiomis su „Trakais“<br>fkjonava nuotr.

May 16, 2018, 9:16 PM, atnaujinta May 16, 2018, 9:20 PM

„Jonavos” ekipą šią savaitę sukrėtusios permainos nesumažino komandos koncentracijos. Antradienį pasikeitė ekipos treneris – portugalą Filipe Ribeiro pakeitė iki tol jo asistentu buvęs Darius Gvildys, o jau trečiadienį „Jonava” A lygos čempionate stojo į dvikovą su „Trakais”. Akistata baigėsi taikiu rezultatu – 0:0.

Rungtynes „Jonavos” ekipa pradėjo smarkiai pasikeitusia sudėtimi – dėl geltonų kortelių kiekio rungtynes turėjo praleisti trys svarbūs ekipos žaidėjai: Jevgenijus Zasaviči, Martynas Dapkus ir Aurimas Tručinskas. Nuo pat pirmųjų minučių komandos pradėjo žaisti atvirą, žiūrovų akiai patrauklų žaidimą. Tiek „Jonavos” ekipos vartininkas Guilherme'as Cioletti, tiek „Trakų” komandos vartų sargas Tomas Švedkauskas turėjo daug darbo, tačiau per pirmąsias 45 minutes pasižymėti nepavyko nei vienai komandai.

Antrajame kėlinyje žaidimas per daug nepasikeitė – komandos ir toliau žaidė kontraatakomis paremtą žaidimą. Trakų miesto atstovai turėjo dvi puikias progas pasižymėti ir persverti rezultatą, tačiau „Jonavos” ekipai nusišypsojo sėkmė – abu kartus nuo vartų Trakų žaidėjų smūgius blokavo jų komandos draugai.

„Jonavos” ekipoje visų rungtynių metu išskirtinio aštrumo reidus demonstravo Ernestas Veliulis ir Tadas Eliošius, tačiau taikliai atakų užbaigti nepavyko. Teisėjui paskelbus rungtynių pabaigą, ekipos išsiskyrė taikiu rezultatu – 0:0.

„Jonavos” treneris Darius Gvildys: „Džiaugiuosi vaikinais ir jų parodytu rezultatu. Šiomis dienomis mūsų psichologinė būsena nebuvo pati geriausia, ekipą sukrėtė permainos. Žaidėjai sukaupė visas jėgas, parodė charakterį, padarė viską ką galėjo ir iškovojo svarbų tašką. Manau, jog jei šiandien sugebėjome surasti jėgų, tai ateityje komanda bus dar pavojingesnė. Priešininkai puikiai žaidė, o mums padėjo sėkmė. Tačiau vaikinams visada sakau – sekasi tiems, kurie stengiasi. Tai davė rezultatą.”

„Jonava” kitas rungtynes žais Vilniuje, LFF stadione, gegužės 20-ąją, 13 val. kur vėl susitiks su „Trakais”.

14-ojo turo rungtynėse trečiadienį Kauno „Stumbro“ klubas išvykoje 2:0 (0:0) nugalėjo Palangos „Palangos“ ekipą.

Svečiams įvarčius pelnė Dominykas Galkevičius (74 min.) ir Kgaogelo Sekgota (82).

Prieš pat kėlinio pabaigą „Palanga“ gavo auksinį šansą, kai Mindaugas Bagužis prasižengė baudos aikštelėje. Vis tik 11 m baudinio Nasro Boucharebas nerealizavo – jo smūgį atrėmė Tadas Norbutas.