Vokiečiai pasiruošimą pasaulio čempionatui baigė pergale ir švilpimu

Iki pasaulio futbolo čempionato pradžios liko jau mažiau nei savaitė, o paskutines draugiškas rungtynes sužaidė dabartinė čempionė Vokietija.

Vokietija nugalėjo Saudo Arabiją.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

2018-06-09 00:00, atnaujinta 2018-06-09 09:08

Nors Joachimo Loewo auklėtiniai 2:1 (2:0) nugalėjo Saudo Arabiją, vis tik jų žaidimas sirgalius verčia nerimauti. Ne itin patenkinti sirgaliai rungtynėse net gi švilpė.

Pirmajame kėlinyje Vokietija išsiveržė į priekį po Timo Wernerio taiklaus smūgio 8 minutę. Po Omaro Othmano įvarčio į savus vartus 43 minutę vokiečiai pirmavo 2:0. Penkiose kontrolinėse rungtynėse pergalių neiškovoję vokiečiai jau džiaugėsi, tačiau neilgai.

Vokietijos vartininkas Marc-Andre ter Stegenas 84 min atrėmė Mohammedo Al-Sahlawi 11 m baudinį. Tačiau atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Taiseeras Al-Jassimas. Gynyba vis tiek nebuvo užtikrinta.

Vokiečiams labai nepatiko I.Gundogano ir Mesuto Ozilo susitikimas su turkų prezidentu Recepu Tayyipu Erdoganu, kuris yra prieštaringai vertinamas, todėl I.Gundoganui pasirodžius aikštėje, tribūnose aidėjo švilpimas. M. Ozilas  nežaidė dėl kelio skausmų.

Pasaulio futbolo čempionatas Rusijoje prasidės birželio 14 dieną.  Baigsis liepos 15-ąją.

Saudo Arabija A grupėje žais su Rusija, Egiptu ir Urugvajumi, o Vokietijai F grupėje teks susitikti su Meksika, Švedija ir Korėja.