Kroatija pasinaudojo šansais: Nigerija mušė pati sau ir vertė varžovus baudos aikštėje

[[ge:lrytas:lrytas:6652137]]

Kroatijos rinktinė lyderis Luka Modričius<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Jun 17, 2018, 12:13 AM

Kroatijos futbolo rinktinė sėkme pradėjo pasaulio čempionatą Rusijoje. Vieni iš D grupės favoritų kroatai sugebėjo palaužti ne itin užtikrintai žaidusius Nigerijos futbolininkus 2:0 (1:0) ir su trimis taškais tapo lyderiais.

Pirmame kėlinyje įvartis krito 32-ąją minutę, o ji pelnė Nigerijos žaidėjas Oghenekaro Etebo. Tačiau tai buvo įvartis į savuosius vartus. Baudos aikštėje kroatai smūgiavo, o gynėjas kyštelėjo koją ir kamuolys rikošetu įskriejo į vartus.

Antrame kėlinyje Nigerijos komanda kur kas dažniau buvo Kroatijos komandos pusėje, tačiau realių grėsmių jos žaidėjai nesukūrė. Tačiau prie savo vartų jie sugebėjo susikurti sau problemų: keliant kampinį Williamas Ekongas iš nugaros apsikabino kroatą ir jį pargriovė. Arbitras tuoj pat parodė į 11 metrų žymę, o Kroatijos lyderis Luka Modričius 71 minutę padvigubino rezultatą.

Per likusį laiką kroatai turėjo kelias galimybes dar labiau padidinti skirtumą, tačiau arba puikiai žaidė Nigerijos vartininkas, arba kroatai lemiamu momentu darė klaidas.

Pirmoje D grupės akistatoje sulaukta netikėtumo: Argentina nesugebėjo įveikti Islandijos ir mačas baigėsi 1:1.