„Sūduva“ Čempionų lygoje debiutavo įspūdingai – namie sudaužė Kipro čempionus

[[ge:lrytas:lrytas:6927718]]

Čempionų lygos atrankos dvikova tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Nikosijos APOEL.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

Jul 11, 2018, 6:47 PM, atnaujinta Jul 11, 2018, 8:53 PM

Marijampolės „Sūduva“ trečiadienio vakarą patyrė tai ko dar niekad nebuvo dariusi. Marijampoliečiai debiutavo UEFA Čempionų lygoje. Jie pirmose rungtynėse 3:1 nugalėjo Nikosijos APOEL komandą iš Kipro.

Prieš susitikimą „Sūduva“ pranešė apie rimtus nuostolius – gynyboje klubui nepadės traumą patyręs Samiras Kerla. Dėl kojos skausmų nebus ir kito centro gynėjo Vitalijaus Gajdučiko.

Jau pačioje rungtynių pradžioje „Sūduva“ pasiuntė savo varžovus iš Kipro į nokdauną: 9-ąją ir 13-ąją minutėmis marijampoliečių puolėjas Regino Cicilia kontratakų metu įmušė du įvarčius.

Bet tai nebuvo pabaiga – R.Cicilia 19-ąją minutę spėjo pelnyti ir trečiąją įvartį.

30-ąją minutę priverstinį keitimą teko atlikti marijampoliečiams. Vietoj Mihreto Topčagičiaus aikštėje pasirodė Robertas Vėževičius.

Po patirto šoko tik kėlinio pabaigoje atsigavusi APOEL pradėjo spausti „Sūduvą“ ir atakuoti kur kas aštriau, tačiau sušvelninti rezultato nepavyko.

Po pertraukos APOEL futbolininkai vis dažniau ir pavojingiau atakavo "Sūduvos" vartus. Rungtynėms artėjant į pabaigą svečiai iš Kipro visiškai užspaudė "Sūduvą" savo aikštės pusėje, bet Lietuvos čempionai gynėsi patikimai.

82-ąją minutę buvo atliktas dar vienas priverstinis keitimas. Aikštę ant neštuvų paliko Ovidijus Verbickas. Vietoje jo pasirodė Bruno Dybalas.

Vis tik likus žaisti kelioms akimirkoms savo įvartį APOEL pasiekė. Caju po pakelto kampinio 90+4 minutę smūgiu galva sušvelnino rezultatą.

Atsakomosios UEFA Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo rungtynės Kipre įvyks liepos 17 dieną.