„Sūduva“ dramatiškai atsilaikė Kipre ir sensacingai žengė į kitą etapą

[[ge:lrytas:lrytas:6989132]]

Čempionų lygos dvikova tarp APOEL ir „Sūduvos“.<br> E.Žaldario nuotr.

2018-07-17 19:39, atnaujinta 2018-07-18 12:12

Marijampolės „Sūduvos“ gerbėjai prieš išvyką į Kiprą turėjo didžiules viltis debiutiniame sezone Čempionų lygoje įveikti pirmąjį atrankos etapą.

Pirmose rungtynėse Marijampolėje 3:1 užtikrintai triumfavę Lietuvos čempionai buvo padėties šeimininkai ir nors Nikosijos APOEL įmušė įvartį „Sūduvai“, po rungtynių džiaugsmo ašaromis apsipylė marijampoliečiai.

Vis tik Kipro sostinėje marijampoliečiai rimčiau nepasipriešino ir pralaimėjo 0:1, bet to užteko, kad bendru rezultatu 3:2 žengtų į antrąjį Čempionų lygos atrankos etapą.

Rungtynės prasidėjo aktyviu Kipro komandos spaudimu. Tačiau „Sūduvai“ pavyko apsiginti ir išvengti greito įvarčio.

Reikalai pasisuko ne marijampoliečių naudai 20-ąją minutę, kuomet po perdavimo iš krašto galingu smūgiu galva Mickaelis Pote'as nepaliko jokių vilčių „Sūduvos“ vartininkui Ivanui Kardumui.

Atsigavę po praleisto įvarčio Lietuvos čempionai bandė žaisti atviresnį futbolą ir labiau atakuoti, tačiau jų atakos dažniausiai nutrūkdavo po netikslaus perdavimo.

APOEL komandos futbolininkai ir toliau pavojingai atakavo, bet per pirmąsias 45 minutes jiems pasiekti norimo rezultato nepavyko.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė: APOEL komanda atakavo, o „Sūduva“ iš paskutiniųjų stengėsi išlaikyti sau palankų rezultatą.

„Sūduvos“ gynyba, nors ir braškėdama, tačiau įvarčio įmušti APOEL komandai neleido iki pat rungtynių pabaigos.

Sekančiame etape Lietuvos čempionai susikaus su Belgrado „Crvena Zvezda“ klubiu iš Serbijos. Pirmose rungtynėse Jūrmaloje su vietos „Spartaks“ buvo užfiksuotos nulinės lygiosios. Atsakomiosios rungtynėse Belgrade serbai laimėjo rezultatu 2:0.