Televizijų dėmesio futbolui pasigedęs Valdas Urbonas: „Yra, kaip yra“

Valdas Urbonas iš džiaugsmo suspaudė kumštį ir paplekšnojo Liviu Antaliui per petį – 86-ąją rungtynių minutę į Lichtenšteino „Vaduz“ vartus įmušęs saugas išgelbėjo Vilniaus „Žalgirio” vakarą.

Rungtynių akimirka.<br> T.Bauro nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

Jul 26, 2018, 10:46 PM, atnaujinta Jul 27, 2018, 1:14 PM

„Žalgiris” pirmajame antrojo UEFA Europos taurės etapo mače 1:0 įveikė varžovus ir šį pranašumą vešis į atsakomąsias rungtynes kitą savaitę.

„Džiaugiuosi, kad iškovojome pergalę. Žaidėme kovingai ir iki galo. Buvo sunkių akimirkų ir gerų progų, bet kai reikėjo, pakentėjome, o kai reikėjo žaisti aštriau, sužaidėme.

Mūsų darbas davė rezultatą. Norėjome įmušti ir nepraleisi įvarčio, tad planas įvykdytas”, – sakė V.Urbonas.

Vis tik treneris apgailestavo, kad jo auklėtiniai nesugebėjo išnaudoti daugiau progų – du gerus šansus žalgiriečiai turėjo jau pirmajame kėlinyje.

26-ąją minutę L.Antalis atsidūręs vienas prieš vartininką nepataikė į vartų plotą, o po poros minučių gražus Tomašo Šimkovičiaus smūgis į viršutinį kampą skriejo šiek tiek per aukštai.

„Pirmojoje mačo pusėje turėjome gerų situacijų, buvome aktyvesni. Gaila, kad nepavyko įmušti.

Šansus mačiau ir standartinėse situacijose, kuriose galėjome išspausti daugiau. Bet kokiu atveju, ačiū vyrams”, – kalbėjo V.Urbonas.

Treneris taip pat pasidalijo savo nuomone apie Lietuvos futbolo sirgalius piktinantįtelevizijų požiūrį – nė viena jų, įskaitant ir nacionalinį transliuotoją LRT, nerodė „Žalgirio” kovų Europoje.

„Darome savo darbą ir stengiamės pritraukti žiūrovus, – teigė V.Urbonas. – Aišku, Lietuvos klubai iš televizijų norėtų daugiau dėmesio.

Populiarinant šalies futbolą tai suvaidintų nemažą vaidmenį. Bet yra kaip yra“.

Atsakomasis „Žalgirio“ ir „Vaduz“ mačas vyks ateinantį ketvirtadienį. Į trečiąjį atrankos etapą pateksiančios ekipos lauks „Sevilla“ ir Budapešto „Ujpest“ poros nugalėtojas.

„Matėme lygią kovą Vilniuje, todėl labiau apčiuopiamo pranašumo tarsi neturėsime. Bet, žinoma, iškovojome pergalę 1:0, tad mūsų procentas aukštesnis“, – svarstė V.Urbonas.

Pirmajame atrankos etape „Žalgiris“ bendru rezultatu 3:2 įveikę Farerų salų „KI Klaksvik“ komandą.