„Žalgiris“ pratęs kovas Europoje: laukia dvikova su „Sevilla“ klubu

[[ge:lrytas:lrytas:7148961]]

Dvikova tarp „Vaduz“ ir „Žalgirio“ komandų.<br> A.Kisieliaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2018-08-02 19:42, atnaujinta 2018-08-02 23:51

Ketvirtadienį savo sėkmingą žygį Europos lygoje pratęsė Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai. Jų kelyje buvo Lichtenšteino „Vaduz“ ekipa, kuri pirmose rungtynės Vilniuje pralaimėjo Lietuvos vicečempionams rezultatu 0:1.

Atsakomajame mače Vaduce vilniečiai buvo besivejančių vaidmenyje, tačiau po pertraukos sugebėjo perlaužti rungtynių eigą ir išlyginti rezultatą.

Dvikova Lichtenšteine baigėsi lygiosiomis 1:1.

Rungtynės prasidėjo kiek aktyvesniu „Vaduz“ komandos žaidimu, tačiau pavojingesnių progų prie „Žalgirio“ vartų sukurti jiems nepavyko.

21-ąją minutę savo šansą turėjo žalgiriečiai, tačiau „Vaduz“ apsigynė ir 33-ąją minutę išlygino serijos rezultatą. Įvartį pelnė Jodelis Dossou.

Atstatyti pusiausvyrą rungtynėse išvykoje „Žalgiris“ galėjo dar iki pertraukos, tačiau Tomašas Šimkovičius iš dėkingos padėties smūgiavo pro šalį.

Po pertraukos „Žalgiris“ bandė aktyviau žaisti priekyje, bet sunkiai sekėsi kurti progas prie „Vaduz“ vartų.

Rungtynių lūžis įvyko 66-ąją minutę, kuomet įspūdingu šūviu iš toli rezultatą išlygino T.Šimkovičius. Po pelnyto įvarčio "Žalgiris" toliau sėkmingai kontroliavo situaciją ir išsaugojo sau palankų rezultatą iki rungtynių pabaigos.

„Žalgirio“ kitame etape lauks galingasis „Sevilla“ klubas iš Ispanijos. Jie pirmose rungtynėse namie 4:0 įveikė Vengrijos „Ujpest“ komandą, atsakomosiose rungtynėse triumfavo 3:1.