Dramą išgyvenęs „Vytis“ pateko į pagrindinį UEFA salės futbolo Čempionų lygos etapą

Jonavos arenoje vykusio Europos klubų salės futbolo Čempionų lygos F grupės atrankos turnyro trečiojo turo mače penktadienį Kauno „Vytis“ 4:3 (0:0) įveikė „Hovocubo“ (Olandija) komandą ir pelnė kelialapį į kitą etapą.

Vilniaus komanda pateko į pagrindinį Čempionų lygos turnyrą.<br> E.Šemioto nuotr.

2018-08-31 21:50, atnaujinta 2018-08-31 21:53

Pergalę turnyro šeimininkams lėmė Guesinho Genigles įvartis 40-ąją min. Iš viso brazilas įmušė du įvarčius. Po kartą pasižymėjo Justinas Zagurskas ir Andresas.

18-ąją min. „Vyčio“ legionierius Rafa nerealizavo baudinio.

Visas tris pergales iškovojęs „Vytis“ F grupėje užėmė pirmąją vietą ir pelnė vienintelį kelialapį į kitą etapą. „Hovocubo“ klubas su 6 taškais užėmė antrąją vietą. Trečia liko „Reading“ (Anglija) komanda (3 tšk.), ketvirta - „Murata“ (San Marinas) ekipa (0 tšk.).