Po įvarčio tiesiai iš kampinio – „Paris SG“ ketvirtoji pergalė iš eilės

Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato lyderis „Paris Saint Germain“ klubas svečiuose susitiko su „Nimes“ komanda. Tai buvo šalies pirmenybių ketvirtojo turo rungtynės. Paryžiečiai iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės ir įveikė aikštės šeimininkus rezultatu 4:2 (2:0).

Kylianas Mbappe ir Edionsonas Cavani džiaugiasi pergale.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 PSG šventė ketvirtąją pergalę iš eilės Prancūzijos čempionate.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (21)

Sep 1, 2018, 8:27 PM, atnaujinta Sep 1, 2018, 11:02 PM

Favoritų gretose vėl įvarčiais pasižymėjo visas žvaigždynas: 36-ąją min. įvartį pelnė brazilas Neymaras, 40-ąją – argentinietis Angelis Di Maria, 77-ąją – prancūzas Kylianas Mbappe ir 90+1 min. – urugvajietis Edinsonas Cavani.

90+3' min. jaunasis K.Mbappe buvo išvytas iš aiktės.

Antrojo kėlinio viduryje „Nimes“ futbolinikams po Antonino Bobichono (63-iąją min.) ir olando Teji Savaniero (71-ąją min.) smūgių buvo pavykę santykį išlyginti 2:2.

„Paris Saint Germain“ klubas surinko 12 taškų ir lieka lygos lyderiu. „Nimes“ komandos sąskaitoje – 6 taškai.

Rezultatai:

„Nimes“ 2 – 4 „Paris SG“

36' Neymar [0 – 1]

40' Angel Di Maria [0 – 2]

63' Antonin Bobichon [1 – 2]

71' Teji Savanier [2 – 2]

77' Kylian Mbappe [2 – 3]

90+1' Edinson Cavani [2 – 4]

90+3' Kylian Mbappe (PSG) – raudona kortelė

90+4' Teji Savanier („Nimes“) – raudona kortelė

Nuo 21.00 val.:

„Angers“ 1 – 0 „Lille“

60' Ismael Traore [1 – 0]

64' Thomas Mangani („Angers“) – raudona kortelė

66' Loic Remy („Lille“) – nerealizavo 11 metrų baudinio

„Dijon“ 0 – 2 „Caen“

21' Enzo Crivelli [0 – 1]

90+4' Claudio Beauvue [0 – 2]

„Guingamp“ 1 – 2 „Toulouse“

2' Max Gradel [0 – 1]

12' Ibrahim Sangare [0 – 2]

26' Jeanclair Todibo („Toulouse“) – raudona kortelė

45' Marcus Thuram [1 – 2]

„Reims“ 0 – 1 „Montpellier“

77' Ambroise Oyongo [0 – 1]

„Strasbourg“ 2 – 3 „Nantes“

21' Ludovic Ajorque [1 – 0]

34' Stefan Mitrovič [1 – 1] („Strasbourg“, į savo vartus)

45+1' Lucas Evangelista [1 – 2]

59' Emiliano Sala [1 – 3]

81' Joia Nuno Da Costa [2 – 3]