Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė Gargžduose neatsilaikė prieš Danijos bendraamžius

Penktadienį Lietuvos futbolo jaunimo rinktinė rungtynėse su Gruzija pademonstravo simpatišką žaidimą, bet turėjo tenkintis lygiosiomis 0:0.

Lietuvos jaunieji futbolininkai danams.<br>J.Kontrimo/LFF nuotr.

Sep 11, 2018, 8:57 PM, atnaujinta Sep 11, 2018, 8:59 PM

Sekmadienio popietę prie komandos prisijungė Danielis Romanovskis, kuris praėjusią savaitę plušo su vyrų rinktine. Saugas pakeis traumą patyrusį Martyną Medelinską.

Tačiau permainos antradienio atrankos į Europos čempionatą rungtynėse Gargžduose su Danijos bendraamžiams norimų rezultatų nedavė. Lietuviai atkakliame mače 0:2 nusileido danams.

Pirmajame kėlinyje Lietuvos jaunimo rinktinė disciplinuotai gynėsi, o vienu metu ir buvo perėmę iniciatyvą. Tačiau nuotaiką sugadino Danijos rinktinės žaidėjas Oliveris Abildgaardas, kuris prieš pat pertrauką galingu smūgiu kaire koja išvedė savo komandą į priekį.

Antrajame kėlinyje Lietuvaičiai dar bandė lyginti rezultatą, tačiau antras danų įvartis pražudė intrigą, kuomet 73-ąją minutę pasižymėjo Robertas Skovas.