„Premier“ lygoje – „Chelsea“, „City“, „Arsenal“ ir „United“ klubų pergalės

Šeštadienį Anglijoje tęsėsi „Premier“ lygos futbolo čempionato penktojo turo susitikimai. Londono klubas „Chelsea“ namuose priėmė „Cardiff“ komandą, lengvai įveikė svečius 4:1 (2:1), iškovojo penktają pergalę iš eilės ir surinko maksimalią 15 taškų sumą.

Pergales šventė „Chelsea“, „Man City“ ir „Arsenal“ klubai.<br> AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
 Londono „Arsenal“ iškovojo tris taškus.<br> AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
 „Manchester City“ vejasi lyderius.<br> AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
„Chelsea“ iškovojo penktąją pergalę iš eilės.<br> AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (23)

Sep 15, 2018, 7:15 PM, atnaujinta Sep 15, 2018, 9:43 PM

„Aristokratai“ taškais pasivijo pirmenybių lyderius „Liverpool“ futbolininkus ir užima antrąją vietą tik blogesnio įvarčių santykio dėka.

Londoniečiams tris įvarčius pelnė belgas Edenas Hazardas 37-ąją, 44-ąją ir 80-ąją min., o vieną įmušė brazilas Willianas 83-iąją min.

Beje, svečiai iš Velso pirmavo po Solo Bamba iš Dramblio Kaulo Kranto smūgio 16-ąją min.

Čempionų titulą ginanti „Manchester City“ ekipa savo asikštėje pranoko Londono klubą „Fulham“ rezultatu 3:0 (2:0) ir vejasi konkurentus. Įvarčius miestiečiams pelnė Vokietijos rinktinės atstovas Leroy Sane 2-ąją, ispanas Davidas Silva 21-ąją ir Raheemas Sterlingas 47-ąją min.

„City“ iškovojo ketvirtąją pergalę ir surinko 13 taškų

Londono klubas „Arsenal“ svečiuose nugalėjo „Newcastle“ komandą 2:1 (0:0). „Kanonieriams“ įvarčius antrajame kėlinyje pelnė Šveicarijos albanas Granitas Xhaka 49-ąją ir buvęs Vokietijos rinktinės saugas Mesutas Ozilas 58-ąją min.

Dvikovos pabaigoje 90+1 min. Ciaranas Clarkas sušvelnino santykį (1:2).

Pirmuosius taškus čempionate prarado ir pirmąjį pralaimėjimą patyrė sezono pradžios išsišokėlis „Watford“ klubas, kuris savųjų žiūrovų akivaizdoje pralaimėjo į pergalių kelią grįžtantiems „Manchester United“ futbolininkams 1:2 (0:2).

„Raudoniesiems velniams“ įvarčius pelnė belgas Romelu Lukaku ir Chrisas Smallingas 35-ąją ir 38-ąją min.

65-ąją min. aikštės šeimininkų saugas Andre Gray sušvelnino santykį (1:2). „Watford“ ekipa paskutinėmis mačo sekundėmis pakilo į lemiamą šturmą. 90+3 min. svečių gynėjas Nemanja Matičius priešais save išvydo raudoną kortelę, bet per paskutines tris atakas „United“ apsigynė ir išsigelbėjo.

Mančesterio komanda su 9 taškais kyla į aštuntąją vietą, o „Watford“ kraityje liko 12 taškų ir jie yra ketvirti.

Rezultatai:

Londono „Chelsea“ 4 – 1 „Cardiff“

16' Sol Bamba [0 – 1]

37' Eden Hazard [1 – 1]

44' Eden Hazard [2 – 1]

80' Eden Hazard [3 – 1]

83' Willian [4 – 1]

„Manchester City“ 3 – 0 Londono „Fulham“

2' Leroy Sane [1 – 0]

21' David Silva [2 – 0]

47' Raheem Sterling [3 – 0]

„Newcastle“ 1 – 2 Londono „Arsenal“

49' Granit Xhaka [0 – 1]

58' Mesut Ozil [0 – 2]

90+1' Ciaran Clark [1 – 2]

„Bournemouth“ 4 – 2 „Leicester“

19' Ryan Fraser [1 – 0]

37' Ryan Fraser [2 – 0]

41' Joshua King [3 – 0] (iš 11 metrų baudinio)

69' Wes Morgan („Leicester“) – raudona kortelė

81' Adam Smith [4 – 0]

88' James Maddison [4 – 1] (iš 11 metrų baudinio)

89' Marc Albrighton [4 – 2]

„Huddersfield“ 0 – 1 „Crystal Palace“

38' Wilfried Zaha [0 – 1]

„Tottenham“ 1 – 2 „Liverpool“

39' Georginio Wijnaldum [0 – 1]

54' Roberto Firmino [0 – 2]

90+3' Erik Lamela [1 – 2]

„Watford“ 1 – 2 „Manchester United“

35' Romelu Lukaku [0 – 1]

38' Chris Smalling [0 – 2]

65' Andre Gray [1 – 2]

90+3' Nemanja Matič („Man United“) – raudona kortelė