Penktadienio klubų futbolas Europoje: „Sassuolo“ ir „Sociedad“ pergalės Italijoje ir Ispanijoje

Penktadienio vakarą prasidėjo eiliniai turai Europos šalių čempionatuose. Vokietiijos „Bundeslygos“ pirmosiose ir vienintelėse ketvirtojo turo rungtynėse „Stuttgart“ klubas savo aikštėje priėmė „Dusseldorf“ komandą. Mače buvo užfiksuotos lygiosios 0:0. Štutgarto ekipa surinko 2-ąjį tašką, o Diuseldorfo – 5-ąjį.

Radamelis Falcao pelnė įvartį.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Sep 21, 2018, 11:45 PM, atnaujinta Sep 22, 2018, 10:43 AM

Rezultatas:

„Stuttgart“ 0 – 0 „Dusseldorf“

Turnyro lentelė:

Italijos „Serie A“ pirmenybių penktojo turo pirmajame susitikime „Sassuolo“ ekipa namuose kovojo su „Empoli“ futbolininkais, nugalėjo svečius rezultatu 3:1 (1:1), surinko 10 taškų ir pakilo net į antrąją turnyro lentelės vietą. „Empoli“ liko su 4 taškais.

Rezultatas:

„Sassuolo“ 3 – 1 „Empoli“

1' Francesco Caputo [0 – 1]

13' Federico Di Francesco [1 – 1]

58' Gianmarco Ferrari [2 – 1]

71' Miha Zajc („Empoli“) – raudona kortelė

85' Federico Di Francesco [3 – 1]

Prancūzijos „Ligue 1“ penktadienį prasidėjo šeštojo turo kovos. „Monaco“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje egzaminavo „Nimes“ komandą. Ekipos sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1). Monako atstovams įvartį pelnė kolumbietis Radamelis Falcao.

Rezultatas:

„Monaco“ 1 – 1 „Nimes“

19' Anthony Briancon [0 – 1]

27' Falcao [1 – 1]

Ispanijos „La Liga“ čempionate penktojo turo rungtynėse „Huesca“ ekipa namuose 0:1 (0:0) San Sebastiano „Real Sociedad“ klubui. Įvartį 64-ąją min. pelnė Mikelis Merino. Baskai, kurie dvikovą baigė tik devyniese be iš aikštės pašalintų Juanmi (71-ąją min.) ir Theo Hernandezo (82-ąją min.) savo sąskaitoje turi 7 taškus, o „Huesca“ – 4.

Kiti turo susitikimai vyks šeštadienį (rugsėjo 22-ąją d.) ir sekmadienį (rugsėjo 23-iąją d.).

Rezultatas:

„Huesca“ 0 – 1 San Sebastiano „Real Sociedad“

64' Mikel Merino [0 – 1]

71' Juanmi („Real Sociedad“) – raudona kortelė

82' Theo Hernandez („Real Sociedad“) – raudona kortelė