„Milan“ ir toliau barsto taškus: artėja prie autsaiderių

Italijos „Serie A“ pirmenybėse ketvirtadienį sužaisti du mačai, po kurių ir toliau į dugną sminga garsusis „Milan“ klubas. Itin prastą sezoną pradėję „Milan“ futbolininkai ir vėl prarado dar du taškus, 1:1 sužaidė su „Empoli“.

„Milan“ futbolininkai nesėkmingai pradėjo Italijos čempionatą<br> scanpix.com nuotr.

Sep 28, 2018, 12:24 AM

„Milan“ ekipa išsiveržė į priekį 10-ąją minutę, kai kamuolį į savus vartus nukreipė L. Capezzi.

Vis dėlto 71-ąją minutę F. Caputo realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino rezultatą.

„Milan“ ekipa per penkias rungtynes surinko šešis taškus ir žengia vos 14-oje vietoje tarp 20 komandų.

Tuo tarpu į lyderius išsiveržusi „Sassuolo“ ekipa 2:0 susitvarkė su čempionato ramybės drumstėja ir turnyro naujoke SPAL ekipa ir įsirašė dar tris taškus į savo sąskaitą.

„Sassuolo“ gretose pasižymėjo C. Adjapongas bei A. Matri. „Sassuolo“ su 13 taškų žengia trečias, o SPAL yra 8-oje pozicijoje su 9 taškais.