PSG klubo žvaigždynas surengė įvarčių šou: namuose sutriuškino Belgrado klubą

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą pirmieji startavę mačai klostėsi skirtingai. Viename jų vyravo atkakli kova, kitame – užfiksuotas sutriuškinimas.

Paryžiaus klubas nepasigailėjo svečių iš Serbijos.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Oct 3, 2018, 9:54 PM, atnaujinta Oct 3, 2018, 10:17 PM

Savo jėgą Paryžiuje pademonstravo PSG ekipa. Jokių klausimų mače jau neliko po pirmojo kėlinio, o ji 6:1 (4:0) nušlavė Belgrado „Crvena zvezda“ komandą.

20-ąją minutę puikiu baudos smūgiu šeimininkus į priekį išvedė Neymaras, o vos po dviejų minučių, greitoje atakoje, po Kyliano Mbappe perdavimo rezultatą padvigubino – 2:0.

Paryžiaus futbolininkai dominavo ir toliau, o 37-ąją minutę puikiai baudos aikštelėje atsikratęs gynėjų, trečiąjį įvartį pelnė Edinsonas Cavani.

Įvarčių lietų vos po kelių akimirkų 42-ąją min. atakos smaigalyje atsidūręs pratęsė Angelis DiMaria.

Nors viskas jau buvo aišku po pirmosios mačo dalies, Belgrado klubas šansų neturėjo ir antrajame kėlinyje, o savosios progos galiausiai išlaukė ir Kylianas Mbappe. Po jo smūgio 70-ąją minutę rezultatas jau tapo 5:0.

Vis tik sausi Paryžiaus nepaliko ir „Crvena zvezda“ futbolininkai. Jie po Marko Marino taiklaus smūgio 74 min. triuškinantį skirtumą kiek sušvelnino iki 1:5.

Tačiau tai nebeguodė, kadangi 80 min serbus galutinai nužudė dar viena taikliai į vartus skriejusi Neymaro strėlė.

Kitose rungtynėse įvartis krito tik paskutinėmis mačo minutėmis. O Maskvos „Lokomotiv“ klubas namuose apmaudžiai 0:1 turėjo pripažinti Gelzenkircheno „Schalke“ ekipos pranašumą.

Pergalę vokiečiams padovanojo 89 min.  Westono McKennie pelnytas įvartis.

C grupė

„Paris Saint-Germain“ (Prancūzija) – Belgrado „Crvena zvezda“ (Serbija) 6:1 (4:0)

Įvarčiai:  PSG – Neymaras (20, 22, 81), Edinsonas Cavani (37), Angelis DiMaria (47), Kylianas Mbappe (70). „Crvena zvezda“ –  Marko Marinas (74).