„Žalgirio“ pergalingas žygis sustabdytas – pralaimėjo „Trakams“ ir apsunkino kovą dėl aukso

[[ge:lrytas:lrytas:7788085]]

Vilniaus vicečempionai pralaimėjo Trakų komandai.<br>fczalgiris.lt nuotr.

Oct 4, 2018, 6:02 PM, atnaujinta Oct 4, 2018, 10:09 PM

Septynias pergales iš eilės Lietuvos čempionate iškovojęs Vilniaus „Žalgiris“ buvo sustabdytas. A lygos 27 turo rungtynėse sostinės LFF stadione žalgiriečius rezultatu 1:0 įveikė „Trakų“ komanda.

Valdo Urbono kariauna pirmojo kėlinio pabaigoje praleido įvartį po idealiai atlikto Dovydo Virkšo baudos smūgio.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiai bandė spausti savo varžovus, tačiau jų atakos buvo nesėkmingos.

Vilniaus klubas su 52 taškais užima antrąją vietą ir nuo čempionės titulą ginančios „Sūduvos“ atsilieka šešiais taškais. Tiesa, vilniečiai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Trakų klubas su 41 tašku rikiuojasi ketvirtas ir tik tašku atsilieka nuo trečioje vietoje esančio Kauno „Stumbro“.