Trys vėlyvi „Man United“ įvarčiai laikinai išgelbėjo svylantį J. Mourinho kailį

Anglijos futbolo „Premier“ lygos čempionate šeštadienį toliau vyko aštuntojo turo kovos. Londono „Tottenham“ klubas savo aikštėje susitiko su „Cardiff“ komanda iš Velso ir įveikė varžovus 1:0 (1:0).

Jose Mourinho pyksta ant savo auklėtinių.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Jose Mourinho ir „United“ išsigelbėjo paskutinėmis minutėmis.<br> AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (19)

Oct 6, 2018, 9:24 PM, atnaujinta Oct 7, 2018, 8:56 AM

Vienintelį ir pergalingą įvartį 8-ąją min. pelnė Ericas Dieris.

Kita šeštadienio dvikova buvo labai svarbi „Manchester United“ klubo treneriui Jose Mourinho. Po kelių jo ir auklėtinių nesėkmių iš eilės portugalas galėjo netekti darbo. „Raudonieji velniai“ mačą su „Newcastle“ namuose laimėjo labai sunkiai 3:2 (0:2).

Aikštės šeimininkai pirmojo kėlinio pradžioje buvo atsilikę 0:2 po Kenedy (7-ąją min.) ir Yoshinori Muto (10-ąją min.) taiklių smūgių. Juanas Mata (70-ąją), Anthony Martialis (76-ąją) ir Alexis Sanchezas (90-ąją min.) spėjo išplėšti pergalę 3:2.

Po šios pergalės Mančesterio komanda rikiuojasi aštuntojoje vietoje, po 8-erių rungtynių surinkusi 13 taškų.

Čempionate pirmauja po 7 mačų po 19 taškų turintys „Manchester City“ ir „Liverpool“ klubai, kurie susitiks tarpusavyje sekmadienį (spalio 7-ąją dieną).

Rungtynės:

Londono „Tottenham“ – „Cardiff“ 1:0. Eric Dier (8).

„Burnley“ – „Huddersfield“ 1:1. Sam Vokes (20)/Christopher Schindler (66).

Londono „Crystal Palace“ – „Wolves“ 0:1. Matt Doherty (62).

„Leicester“ – Liverpulio „Everton“ 1:2. Ricardo Pereira (40)/Richarlison (7), Gylfi Sigurdsson (77).

„Watford“ – „Bournemouth“ 0:4. David Brooks (14), Joshua King (33, 45), Callum Wilson (47).

32 min. Christian Kabasele („Watford“) – raudona kortelė.

„Manchester United“ – „Newcastle“ 3:2. Juan Mata (70), Anthony Martial (76), Alexis Sanchez (90)/Kenedy (7), Yoshinori Muto (10).