A grupėje „Zurich“ (Šveicarija) komanda namuose 3:2 (1:0) įveikė iki tol taip pat be pralaimėjimų žengusią Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija) ekipą.
B grupėje sėkmingą pasirodymą tęsia „Salzburg“ (Austrija) komanda. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 (1:0) pranoko Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija) futbolininkus.
D grupėje pirmaujantis Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) klubas išvykoje 2:1 (0:1) įveikė Trnavos „Spartak“ (Slovakija) ekipą ir savo sąskaitoje taip pat turi 9 taškus.
E grupės lyderių dvikovoje Londono „Arsenal“ (Anglija) svečiuose 1:0 (0:0) įveikė Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) komandą. „Arsenal“ iškovojo trečiąją pergalę, o „Sporting“ patyrė pirmąją nesėkmę.
Europos lygos turnyre dalyvauja 48 komandos, suskirstytos į 12 grupių. Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių ekipas.
III turo rungtynių rezultatai.
A grupė.
Larnakos AEK (Kipras) - Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) 1:1 (1:1).
Įvarčiai: Jorge Larena (25 - iš 11 m); Jody Lukoki (7).
„Zuerich“ (Šveicarija) - Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija) 3:2 (1:0).
Antonio Marchesano (44), Toni Domgjoni (59), Stephen Odey
(78); Karim Bellarabi (50, 54).
Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).
1. „Zuerich“ 3 3 0 0 5-2 9
2. „Bayer“ 3 2 0 1 9-7 6
3. „Ludogorec“ 3 0 1 2 3-5 1
4. AEK 3 0 1 2 3-6 1.
B grupė.
„RB Leipzig“ (Vokietija) - Glazgo „Celtic“ (Škotija) 2:0 (2:0).
Matheus Cunha (31), Bruma (35).
„Salzburg“ (Austrija) - Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija) 3:0 (1:0).
Munas Dabbur (34, 59 - iš 11 m), Hannes Wolf (53).
Lentelė.
1. „Salzburg“ 3 3 0 0 9-3 9
2. „RB Leipzig“ 3 2 0 1 7-4 6
3. „Celtic“ 3 1 0 2 2-5 3
4. „Rosenborg“ 3 0 0 3 1-7 0.
C grupė.
„Koebenhavn“ (Danija) - Prahos „Slavia“ (Čekija) 0:1 (0:0).
Jan Matoušek (46).
Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) - Bordo „Girondins“ (Prancūzija) 2:1 (1:1).
Artiom Dziuba (41), Daler Kuziajev (85); Jimmy Briand (26). Nerealizuotas 11 m baudinys - Artiom Dziuba („Zenit“, 53).
Lentelė.
1. „Zenit“ 3 2 1 0 4-2 7
2. „Slavia“ 3 2 0 1 2-1 6
3. „Koebenhavn“ 3 1 1 1 3-3 4
4. „Girondins“ 3 0 0 3 2-5 0.
D grupė.
Trnavos „Spartak“ (Slovakija) - Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) 1:2 (1:0).
Ali Ghorbani (32); Mario Gavranovič (65), Mislav Oršič (77).
Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) - Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) 2:2 (1:0).
Zakaria Bakkali (35, 50); Michael Frey (53), Hasan Ali Kaldirim (57).
Lentelė.
1. „Dinamo“ 3 3 0 0 8-2 9
2. „Fenerbahce“ 3 1 1 1 5-6 4
3. „Spartak“ 3 1 0 2 2-4 3
4. „Anderlecht“ 3 0 1 2 2-5 1.
E grupė.
Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) - Londono „Arsenal“ (Anglija) 0:1 (0:0).
Danny Welbeck (77).
„Qarabag“ (Azerbaidžanas) - Poltavos „Vorskla“ (Ukraina) 0:1 (0:0).
Vladyslav Kulač (48).
Lentelė.
1. „Arsenal“ 3 3 0 0 8-2 9
2. „Sporting“ 3 2 0 1 4-2 6
3. „Vorskla“ 3 1 0 2 4-6 3
4. „Qarabag“ 3 0 0 3 0-6 0.
F grupė.
Diudelanžo „F91 Dudelange“ (Liuksemburgas) - Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 0:2 (0:0).
Vassilios Torosidis (66), Konstantinos Fortounis (81).
„AC Milan“ (Italija) - Sevilijos „Real Betis“ (Ispanija) 1:2 (0:1).
Patrick Cutrone (83); Antonio Sanabria (30), Giovani Lo Celso (54). Pašalintas - Samu Castillejo („AC Milan“, 90+4).
Lentelė.
1. „Real Betis“ 3 2 1 0 5-1 7
2. „AC Milan“ 3 2 0 1 5-3 6
3. „Olympiakos“ 3 1 1 1 3-3 4
4. „F91 Dudelange“ 3 0 0 3 0-6 0.