A lygos lyderė „Sūduva“ neturėjo vargo Kaune su „Stumbru“

Lietuvos futbolo A lygos penktojo rato trečiojo turo rungtynėse šalies čempionato lyderė Marijampolės „Sūduva“ (74 taškai) svečiuose susitiko su kovą dėl trečiosios pozicijos tęsiančiu Kauno „Stumbru“ (42 tšk.) ir lengvai nugalėjo aikštės šeimininkus 4:1 (3:0).

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai.<br> fksūduva.lt nuotr.

Nov 3, 2018, 2:57 PM, atnaujinta Nov 3, 2018, 3:44 PM

Penkis paskutiniuosius tarpusavio mačus taip pat laimėjo „Sūduva“ (5:0, 2:0 ,1:0, 3:0 ir 2:1).

Svečiams iš marijampolės įvarčius pelnė Danielis Offenbacheris (8-ąją), Andro Švrljuga (28-ąją), Gersonas Acevedo (39-ąją) ir Vaidas Slavickas (67-ąją min.).

Ypač gražus buvo kroato A.Švrljugos smūgis „žirklėmis“ po puikiaus Sandro Gotalo perdavimo kulnu.

Tuo metu Gersonas Acevedo pasižymėjo technišku baudos smūgiu. Beje, 10 min. Sandro Gotalo („Sūduva“) nerealizavo 11 m baudinio.

Rezultatas:

Kauno „Stumbras“ – Marijampolės „Sūduva“ 1:4. Alseny Bah (64)/Daniel Offenbacher (8), Andro Švrljuga (28), Gerson Acevedo (39), Vaidas Slavickas (67).

10 min. Sandro Gotal („Sūduva“) nerealizavo 11 m baudinio.

Rungtynių eiga

„Stumbro“ gynėjai su problemomis susidūrė jau nuo rungtynių pradžios. 8-ąją minutę Robertas Vėževičius baudos aikštelėje atidavė kamuolį D.Offenbacheriui ir austras galingu smūgiu nuo skersinio išvedė savo komandą į priekį.

Po kelių minučių „Sūduva“ turėjo puikią progą padidinti savo pranašumą, kai baudos aikštelėje ranka sužaidė Rafaelis Floro. Tačiau S.Gotalo smūgį nuo 11 metrų žymos atrėmė vartininkas Rodrigo Josviakis.

28-ąją minutę vieną gražiausių šio sezono įvarčių įmušė „Sūduvos“ gynėjas A.Švrljuga. Po efektingo S.Gotalo perdavimo kulnu A.Švrljuga pasižymėjo smūgiu per save „žirklėmis“.

39-ąją minutę baudos smūgį maždaug iš 20 metrų realizavo G.Acevedo ir marijampoliečiai įgijo trijų įvarčių pranašumą.

„Sūduvos“ komanda šiose rungtynėse sugebėjo neutralizuoti „Stumbro“ atakų lyderį Marcosą Juniorą, kuris varžovų vartams grėsmės nekėlė. Tad sužaidus valandą, kauniečių treneris Mariano Barreto pakeitė M.Juniorą.

Vietoje jo aikštėje pasirodęs Alseny Bah 64-ąją minutę sušvelnino rezultatą, bet čempionai į tai atsakė savo įvarčiu. 67-ąją minutę V.Slavickas nestipriu smūgiu pažeme iš krašto įsuko kamuolį į vartus.

Rezultatu 4:1 nugalėjusi „Sūduva“ išlieka A lygos lydere. Tuo metu „Stumbras“ net po antrojo pralaimėjimo iš eilės išsaugojo trečiąją poziciją.