Čempionų lyga: kukli „Viktorija“ pažemino namie kovojusią CSKA

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą sužaisti pirmieji du mačai sulaukta nemenkos sensacijos. F grupėje dėl antrosios vietos grupėje planavusi pakovoti rusų Maskvos CSKA ekipa namie 1:2 (1:0) nusileido čekų Pilzeno „Viktoriją“ futbolininkams ir nusirito į paskutinę ketvirtąją grupės vietą.

CSKA krito namie nuo „Viktoria“ klubo<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Nov 27, 2018, 9:51 PM, atnaujinta Nov 27, 2018, 10:25 PM

Maskviečiai pirmavo jau 10 min. po Nikolos Vlasičiaus įvarčio. Tačiau jau antrame kėlinyje čekai nokautavo šeimininkus – pradžioje 56-ąją minutę Romanas Prochažka išlygino rezultatą, o 81 minutę Lukašas Hejda išvedė saviškius į priekį.

Prie tai čekai buvo pelnę tik tašką, su tais pačiais Maskvos futbolininkais sužaidę 2:2.

Tuo tarpu E grupėje olandų Amsterdamo „Ajax“ ir toliau paliko be taškų graikų Atėnų AEK – svečiuose „Ajax“ laimėjo 2:0 (0:0) ir garantavo sau vietą kitame varžybų etape.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Dušanas Tadičius (68 – iš 11 m ir 72 min.).

67-ąją min. iš aikštės buvo pašalintas antrą geltoną kortelę „užsidirbęs“ AEK žaidėjas Marko Livaja.

Visus penkis mačus pralaimėjęs AEK klubas jau nebepakils iš grupės dugno.