„Atletico“ sumedžiojo kelialapį į Čempionų lygos aštuntfinalį, „Loko“ – šventė pirmąją pergalę

[[ge:lrytas:lrytas:8384196]]

Madrido „Atletico“ iškovojo kelialapį į Čempionų lygos aštuntfinalį.<br> AFP/Reuters/Scabnpix nuotr.
„Lokomotiv“ šventė pirmąją pergalę Čempionų lygoje.
„Lokomotiv“ šventė pirmąją pergalę Čempionų lygoje.<br> Sputnik/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (28)

Nov 28, 2018, 9:47 PM, atnaujinta Nov 28, 2018, 10:59 PM

UEFA Čempionų lygos turnyre trečiadienį toliau buvo žaidžiamos penktojo turo rungtynės. Anksčiausiai į aikštę išbėgo A grupės atstovai Madrido „Atletico“ (12 taškų) ir „Monaco“ (1 tšk.) klubai.

Pergalę rezultatu 2:0 (2:0) šventė madridiečiai, kurie surinko 12 taškų, užėmė pirmąją vietą grupėje ir iškovojo kelialapį į varžybų aštuntfinalį. Jau 3-iąją min. Koke pelnė pirmąjį įvartį, o Antoine'as Griezmannas 24-ąją min. antrąjį kartą pasiuntė kamuolį į vartus.

82-ąją min. „Atletico“ gynėjas Stefanas Savičius šiurkščiai prasižengė baudos aikštelėje ir jam buvo parodyta raudona kortelė. Tačiau „Monaco“ vienas snaiperių Radimelis Falcao nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Monaco“ ekipa jau nebepakils iš ketvirtosios pozicijos.

Tuo pačiu metu D grupėje Maskvos komanda „Lokomotiv“ (3 tšk.) savo aikštėje susitiko su Stambulo ekipa „Galatasaray“ (4 tšk.) ir įveikė svečius rezultatu 2:0 (1:0). Rusijos atstovams tai buvo tik pirmoji pergalė turnyre ir pirmieji trys taškai.

43-iąją min. pirmąjį įvartį Maskvoje įsimušė „Galatasaray“ žaidėjas Ryanas Donkas, o Vladislavas Ignatjevas 54-ąją min. padvigubino aikštės šeimininkų persvarą.

„Galatasaray“ grupėje užima trečiąją vietą, o „Lokomotiv“ – ketvirtąją. Abu klubai jau nebeturi vilčių patekti į atkrintamąsias varžybas, bet dar varžysis dėl galimybės patekti į Europos lygos turnyrą.

Rezultatai:

Madrido „Atletico“ – „Monaco“ 2:0. Koke (3), Antoine Griezmann (24).

82 min. Stefan Savič („Atletico“) – raudona kortelė;

82 min. Radimel Falcao („Monaco“) – nerealizavo 11 metrų baudinio.

Maskvos „Lokomotiv“ – Stambulo „Galatasaray“ 2:0. Ryan Donk (43, „Galatasaray – į savo vartus), Vladislav Ignatjev (54).

Ankščiau vietas Čempionų lygos kitame etape užsitikrino: „Barcelona“ (Ispanija), Miuncheno „Bayern“ (Vokietija), Amsterdamo „Ajax“ (Olandija), „Manchester City“ (Anglija),  Turino „Juventus“ ir „Manchester United“.