„Barcelona“ tapo Ispanijos čempionato lydere

Ispanijos „La Liga“ futbolo pirmenybėse sekmadienį sužaistos ketverios 14-ojo turo rungtynės.

„Barcelona“ įveikė „Villarreal“<br> AP nuotr.

Dec 2, 2018, 11:20 PM, atnaujinta Dec 3, 2018, 12:23 AM

Praėjusiame ture turėjusi visus kozirius, tačiau akistatoje su „Barcelona“ savo vartų neapsaugojusi ir lygiosiomis sužaidusi Madrido „Atletico“ komanda ir šįkart prarado tu taškus – 1:1 sužaidė su „Girona“. Baigiantis dvikovai į savo vartus kamuolį nukreipė „Atletico“ žaidėjas J.Ramalho.

„Atletico“ su 25 taškais lieka trečioje pozicijoje. „Girona“ yra už Madrido „Real“ nugaros – turi 21 tašką.

Katalonijos sostinėje „Barcelona“ santykius aiškinosi su „Villarreal“ ir sensacijos neįvyko. Šalies čempionai rezultatu 2:0 nugalėjo svečius ir grįžo į lyderio poziciją.

36-ąją minutę „Barcą“ į priekį išvedė Gerardas Pique. 87-ąją minutę pergalę užtvirtino Carlesas Alena.

Dar kitose rungtynėse Sevilijos „Real Betis“ minimaliu skirtumu palaužė San Sebastiano „Real Sociedad“ 1:0. Vienintelio įvarčio autoriumi 33 min. tapo F.Junioras.

Ketvirtasis mačas baigėsi lygiosiomis: „Alaves“ su „Sevilla“ sužaidė 1:1 ir tai lėmė, kad Sevilijos futbolininkai užeido pirmąją poziciją „Barcelona“ klubui.

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?