Įspūdingas Londono komandų derbis – su šlykščiu sirgalių poelgiu

Anglijos „Premier“ lygos mačas tarp dvejų Londono ekipų „Tottenham Hotspur“ ir „Arsenal“ padovanojo įspūdingo grožio reginį su net šešiais įvarčiais.

Londono ekipų susirėmime sirgaliai pasižymėjo nepavyzdinu elgesiu.<br> Lrytas.lt montažas

Dec 3, 2018, 10:43 AM, atnaujinta Dec 3, 2018, 10:59 AM

Deja, viso mačo grožį kiek sumenkino rasistinis „Tottenham“ ekipos sirgalių elgesys.

Dešimtąją rungtynių minutę vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo ir į priekį „Arsenal“ išvedė šios ekipos žaidėjas Pierre-Emerickas Aubameyangas, o jam nubėgus džiaugtis link sirgalių, iš „Tottenham“ aistruolių tribūnos į aikštę atskriejo bananas.

Itin didelės reakcijos aikštėje tai neiššaukė, tačiau pro akis praleista taip pat nebuvo. Po rungtynių dėl tokio poelgio kilo daug diskusijų.

Pranešama, kad Šiaurės Londono derbyje iš viso buvo areštuoti septyni sirgaliai.

Po atkaklios kovos ir trijų įvarčių antrajame kėlinyje, pergalę 4:2 iškovojo „Arsenal“ futbolininkai.