„Juventus“ norėjo leisti pailsėti Cristiano Ronaldo, tačiau metė į kovą, tai tapo striuka

Italijos „Serie A“ lygoje trečiadienį buvo žaidžiami 17-ojo turo susitikimai, o įspūdingu šou tapo akistata tarp Bergamo „Atalanta“ ir Turino „Juventus“ komandų. Ši akistata baigėsi lygiosiomis 2:2. „Juventus“ šiame mače planavo leisti pailsėti savo žvaigždei portugalui Cristiano Ronaldo, tad Turinas dvikovą pradėjo be 33-ejų futbolininko.

Cristiano Ronaldo išgelbėjo nuo pralaimėjimo „Juventus“ ekipą<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Dec 26, 2018, 8:48 PM, atnaujinta Dec 27, 2018, 12:07 AM

Rungtynių pradžia Turinui nekėlė didelių problemų su 9-ąja turnyro komanda: 2 min. įvartį savus vartus pelnęs B. Djimsiti leido svečiams įsiveržti į priekį.

24 min. rezultatą išlygino D. Zapata. Antrojo kėlinio pradžioje – 54 minutę – tas pats žaidėjas išvedė šeimininkus į priekį. Maža to – minutę prieš už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas „Juventus“ žaidėjas Rodrigo Bentancuras.

Turino „Juventus“ neturėdama kitų variantų į aikštelę 65 min. metė C. Ronaldo, kuriam buvo iškelta užduotis bent išlyginti rezultatą.

Ir žvaigždė padarė savo darbą – 78 min. po kampinio C.Ronaldo „uždarė“ perdavimą galva ir įmušė antrąjį Turino klubo įvartį.

Jis buvo paskutinysis mače. Tai buvo portugalo 12 įvartis įvartis Italijos pirmenybėse. Be to, C.Ronaldo pasižymėjo pirmą kartą nuo 2013 metų, kai aikštėje pasirodė po keitimo.

„Svarbiausia, kad gavome tašką prieš gerą komandą, – dėl prarastų taškų neliūdėjo „Juventus“ treneris M.Allegri. – Mes atrodėme gerai, kai likome dešimtyje. Bet likome ir nusivylę, nes norėjome laimėti.“